Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem fizet egy...

Mit tegyek ha nem fizet egy ebay vásárlóm?

Figyelt kérdés
Nem is egy nem fizet, hanem már a 3. ember. Írtam nekik, de nem reagáltak arra sem.
2012. jan. 15. 23:35
 1/6 Vadmeggy ***** válasza:
Negatív feedback és nyitsz egy ügyet (open case) az ügyfélszolgálatnál.
2012. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most írt az egyik hogy cash-ben tudna csak fizetni mert nincs credit card meg semmi hasonlója. ilyenkor mit kéne tennem?
2012. jan. 15. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, akkor az úgy nem elfogadható?
2012. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minek küldöd az árut fizetés előtt?
2012. jan. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem küldtem még el, csak arról van szó hogy cashben akar fizetni. De nem tudom azt hogyan lehetne? Én csak paypalt írtam elfogadottnak, azzal lehet fizetni, másképp nem tudom hogy kell. 2.50 dollárról van szó, szóval nem nagy összeg.
2012. jan. 16. 12:12
 6/6 Vadmeggy ***** válasza:
Át akar verni! Ne hagyd magad. Senki nem fizet készpénzben ebayen! Ez a legátlátszóbb trükk.
2012. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!