Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet penzt keresni...

Hogyan lehet penzt keresni iskola mellett, ti hogyan csinaltatok?

Figyelt kérdés
plusz penzre lenne szuksegem suli mellett 18 eves lany vagyok...suliba reggel 8tol delutan 2ig vagyok
2012. jan. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Elmentem diákmunkásnak.

18 évesen meg 6 órás melóban dolgoztam egy kereskedelmi egységben. Rugalmasak voltak, így tudtam iskola mellett csinálni.

2012. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha valamiből kiemelkedően jó vagy, vállalj különórákat, vagy esetleg bébiszitterkedést.
2012. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy kis lepukkant faluban lakok...semmi nincs amivel penzt kereshetnek...diakmunka itt nincs
2012. jan. 18. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Vállalj takarítást, bevásárlást idős embereknek.

Ha erre sincs igény, akkor passz.

2012. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat erre sincs:(
2012. jan. 18. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha jó az üzleti érzéked: külföldről rendelj számodra kedvező árú termékeket (mobilok, bizsu ékszerek, tartozékok, órák, stb) és azt add el drágábban neten, suliban, stb (de írj adás-vételi szerződést, hogy ne legyenek reklamációs problémák.

Ha okos vagy, akkor beszervezel magad alá más embereket akiknek te oda-adod a terméked, hogy eladják, adsz nekik egy kis részesedést minden eladott termék után, de te fogsz igazán jól járni. Lehet, hogy csak egy-két 1ezret tudsz keresni tegyük fel gy karórán, de 10-20 óra után már neked 10-20 ezer profitod lehet, amit nagyobb volumenű dologba tudsz befektetni, amivel még nagyobb profitra tehetsz szert. ;-)

2012. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

ma 21:57 vagyok megint.


Nem hiszed el, de sok jelenlegi dollár milliárdos hasonlóképp kezdte. Van olyan magyar is aki így kezdte az életét Kanadában, és ordenárén gazdag!

De azt mondom, hogy először tanulj, és aztán kezd bele ilyenekbe.

2012. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!