Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzt pénzből?! Hogy tudnék e...

Pénzt pénzből?! Hogy tudnék e módszerrel pénzt "keresni"?

Figyelt kérdés

A viccet félretéve szeretném ezt kérdezni,és tényleg ötletekre vagyok kiváncsi:) ( nem olyanokra h menjél dolgozni meg hasonló kioktató véleményekre)

Most nekem is elég szűkös lett a kassza,és tegyük fel ha csak 1-2 napra lenne egy kisebb összeg a kezemben pl 20E forint , milyen ötleteket tudnátok adni ahoz hogy ebből az összegből ne minuszba menjek, hanem inkább forditva! Lényegében ez csak 1 kölcsön pénz lenne és ilyen 7-8 ezer haszonnal már beérném,és a szerencsejátékot ezesetben most nemszeretném belevonni,mert perpill. ezjut eszembe hogy feldobom 1 meccsre és már megislenne duplázva...jobbik esetben, ha nem akkor...gáz van

Szóval a kérdés adott,ezesetben pénzből pénzt hogylehet csinálni? kiváncsi vagyok hogy akár 1 hasznos válasz lessz e:)


17/F


2009. máj. 26. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Forex:) mondjuk ha "biztosra" akarsz menni úgy érdemes csinálni, hogy 20 eFt-ot tenni be, abból 1000 Ft-ét tenni egy viszonylag biztonságos devizapárra, aminek nincsenek hihetetlenül nagy elmozdulásai, ha jó felé indul meg akkor csak azon múlik a nyereséged hogy mennyi ideig hagyod, ha pedig lefelé akkor ki tudod várni hogy visszaforduljon és remélhetőleg a pénzed sem fog elmenni a maradék 19000 ft tartalék miatt. Ez viszonylag biztonságos.
2009. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7-8 eFt bevételre amúgy nenagyon számíts legálisan legalábbis, mert ennyi pénzből ez elég lehetetlen.
2009. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most hogyjön ide hogy legális vagy illegális? :S
2009. máj. 26. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
30 ezer forintot váltottam be euróra mert úgy volt hogy az amerikai utam előlegét euróban kell kifizetni, de sajnos nem feleltem meg az angol interjún, ezért visszaváltottam, és pont olyan volt az árfolyam, hogy jobban jártam, 30600 forintot kaptam vissza. Párommal elfagyiztuk a nyereséget :)
2009. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha illegális, akkor valószínűleg nem te fogod kinyerni belőle a hasznot. Egyébként ha lehetne napi 35%-os tuti nyereséget szerezni, akkor szerinted bárki dolgozna? Te teljesen idióta vagy?


(Egyébként mivel te magad pontozod le a szerinted nem hasznos választ, így valószínűleg aki megmondja a realitást, annak nem lesz hasznos a válasza.)

2009. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj, de ennyi ésszel ami neked van, szerintem sehogy.
2009. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
te se haragudj meg, de látom nemigazán értetted meg a dolgot amit irtam....látod az első mondatot?? na kinek van itt kevés esze:? okoskodj máshol
2009. máj. 26. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
nem is mondtam hogy menjél dolgozni:D... megértettem amit akarsz, válaszoltam is, de a válaszaidból ítéltem...
2009. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megveszel pl. az ebay-ről (olyan oldal, mint a vatera, csak külföldi) valamilyen kelendőbb műszaki cikket szállítással együtt 20ezerért (sokszor 100ezer forint felett érő dolgokat megkapsz ennyiért), és utána itthon meghirdeted és eladod duplaannyiért. A vevőnek még így is a felét kell fizetnie annak, mint amennyiért amúgy megkapná, és te is bőven keresel rajta. Ezt hívják seftelésnek, sokan meggazdagodtak már rajta.
2009. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20k ft az semmi, semmit nem tudsz vele kezdeni
2009. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!