Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért siránkoznak sokan, hogy...

Miért siránkoznak sokan, hogy nincs pénzük még kajára se mikor 10centis műkörömre, új telefonra, plazmatévére vagy esetleg valóvilágos meg xfaktoros sms-ekre egy vagyont költenek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 16:16
 1/8 anonim válasza:
mert ha az xfaktort megnyerik megazdagodnak a többi nemigaz :)
2012. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úú de rühellem az ilyen kérdéseket...és miért csinálnak a cigányok 100 fattyot amit utána a mi pénzünkből "nevelnek" fel?
2012. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem igaz! Szinte naponta találkozok ilyennek, itt a gyakorikérdéseken is!
2012. jan. 9. 16:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem igaz! Szinte naponta találkozok ilyennel, itt a gyakorikérdéseken is!
2012. jan. 9. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az õ dolguk!
2012. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mmT ***** válasza:

rövid válasz: mert ostobák


hosszabb válasz: szerintem az a réteg, aki az alapvető élelmiszereket alig bírja kigazdálkodni, de a fent említett felesleges cuccokra költ, az azért van, mert az a minimáli összeg, amennyit a segélyből (esetleg a munkájából) kap, az a "nyomorgásra" lenne elég, azt az életstílust viszont nem akarja elfogadni. a általa menőnek ítélt megjelenést előtérbe helyezi, és amint megkapja a kis pénzt, rohan a körmöshöz vagy fodrászhoz. Így elköltötte a pénzét 3 nap alatt, de annyi esze nincs, h két nappal előrébb gondolkodjon, hogy akkor már kenyérre sem jut majd.

Ilyen státusz-kellékek még a telefon, az újabbnál újabb külyükkel való menőzés, a száj feletti pötty percing... stb, amivel - SZERINTÜK - menők, de valójában szánalmasak.

A plazmatévéért az műszaki üzlet, és az egész általnos gazdasági rendszerünk is hibás, mert hagyják, h boldog-boldogtalan hitelt vegyen a leghaszontalanabb termékekre is.


nemtom, h válasznak megteszi-e, de én mindenesetre jól kipuffogtam magam! :)

2012. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én xatra költöm a pénzem XDD
2012. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16:30 Számomra teljesen kielégítő választ adtál! Köszönöm neked!
2012. jan. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!