Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan vállakozást,...

Hol találok olyan vállakozást, ami meg akar jelenni az interneten?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Webfejlesztő gyakornok vagyok, referencia munkaként el kell készítenem néhány egyszerű, bemutatkozó weboldalt( 3-4 oldal,menü,grafika,egyszerű képgaléria stb.) kis-közép vállalkozóknak. A gondom az, hogy a környékemen van mindenkinek honlapja és az interneten megjelenő cégek...azoknak nyilván van már, különben hogy lennének fenn a neten :) A kérdésem az,hogy hol találok esetleg saját honlap nélküli, de arra igény tartó cégeket az interneten, illetve ha van ismerős vállalkozó, akit érdekel, írjatok privátban. Nyilván pénzt nem kérek el érte, így nem minősül a kérdés hirdetésnek.

Köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 28. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:
vállalkozást* Szükség esetén egy referenciát fel tudok mutatni.
2011. dec. 28. 13:21
 2/6 Antimod ***** válasza:
Én a helyedben írnék olyanoknak is, akiknek van honlapja, de az finoman szólva is felújításra, ráncfelvarrásra szorul. (Rengeteg ilyen van!)
2011. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én weblapomat is felturbózhatnád. :)

(egyébként írtam privit is)

2011. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
adj fel ingyenes hirdetest a neten,van kb 150 aprohirdetesi oldal...
2011. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha referenciamunkához keresel oldalt (nem noname ingyenes domain stb..) dobj egy privátot.
2011. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet.
2011. dec. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!