Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán hogy kell vásárolni?...

A vaterán hogy kell vásárolni? Licit után hogy fizetek?

Figyelt kérdés

ha utalom a pénzt akkor honnan tudja a vevő hogy én utaltam ha többen is vásárolnak tőle, a kapcsolatot nem vehetem fel vele úgy tudom

(ne linkelj hanem írd le pls)


2009. máj. 19. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te nyered a licitet, akkor megkapod az eladó elérhetőségét. Ha nem te nyered, csak licitáltál, akkor persze nem kapod meg.

Írsz neki e-mailt, vagy felhívod telefonon. Megbeszélitek a részleteket, majd utalod a pénzt.

Megjegyzés rovatba fel szokták tüntetni a vaterás felhasználónevet, így biztosan tudni fogja, hogy te utaltál, valamint írhatsz is neki, hogy átutaltad.

2009. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Árverés után a nyertesnek kiadják az eladó adatait (és viszont), így fel tudjátok venni a kapcsolatot személyesen. (Telefon, e-mail cím, ha engedélyezve van, akkor a címet is elküldik mindkét félnek)
2009. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább készpénzért vásárolnék a vaterán, mert aki korrekt nem utalással akarja elrendezni a fizetséget. Akkor Te is látod mit veszel meg, nem jobb úgy? Vagy inkább marad a zsákbamacska? Ez annyira bizalom kérdés. Én nem bízok idegen emberben, jobb a 2 lépés távolság.
2009. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

100-200 km-re nem szivesen megyek el egy pólóért:)

am kössz a válaszokat

2009. máj. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!