Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha veszek egy mosógépet egy...

Ha veszek egy mosógépet egy webáruházban, és kiszállítják, de nem fizettetik ki, később behajthatják?

Figyelt kérdés
Mondjuk valami adminisztrációs hiba miatt, vagy figyelmetlen volt az ügyvitel kezelő, elfelejtik a pénzt átvételkor elkérni, vagy azt hiszik átutalta a vevő az összeget, de nem.
2011. dec. 14. 02:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt ilyen nem fog megtörténni, másrészt pedig köteles vagy kifizetni. Nem is tudom hogy jut egyáltalán ilyen kérdés az emberek eszébe.
2011. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nezd a masik oldalat, ha te kifizetned a mosogepet es nem szallitanak ki, akkor nem mennel a penzed utan?
2011. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

NEm kell majd fizetned. Ez lesz a karácsonyi ajándékod!


Hány éves vagy királyfi? 24 és még hiszel a mesékben?

2011. dec. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Érdekes teória.

Megtörténhetne a valóságban is.


Tehát: a webshopoknál törvényileg engedélyzik illetve elő van írva a 8 napos elállási jog. Amit indok nélkül megtehetsz, gyakorolhatsz. Akár a kiszállítás pillanatában is. Ha használod a gépet akkor maximum értékcsökkenést számíthatnak fel. Amit viszont ki kell fizetned. A visszazsállítás a te költséged lesz!

Kb. ennyibe kerülne a mutatvány.

2011. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
velem történt valami hasonló csak annyi különbséggel hogy hűtő volt és duplán akarták kifizettetni velem.
2011. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocs, nem írtam oda, megtörtént esetről van szó.
2011. dec. 14. 09:07
 7/17 anonim ***** válasza:

az f@sz@.mikor történt?

szerintem jelezd hogy nem fizetted ki de minél előbb.

2011. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént hasonló, ugyan az nem mosógép, hanem pizza volt. Azt hitték, hogy kártyával fizettem, de nem. Természetesen én szóltam a futárnak és kifizettem.


A mosógépet is kell fizetni!

2011. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Különben mi történik, feljelentenek? A jogi következményekre vagyok kíváncsi.

Mellesleg a terméknek esztétikai hibája van, ami után lehet árkedvezményt kérni. Emailben jeleztem nekik, de nem reagáltak már hetek óta...

2011. dec. 14. 09:22
 10/17 anonim ***** válasza:
nem jelenthetnek fel hiszen nem loptad.
2011. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!