Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy már...

Ez azt jelenti hogy már holnap kiszállítják? (FELPONTOZLAK ha válaszolsz)

Figyelt kérdés

Rendeltem a neten egy terméket, és ma ezt a levelet kaptam :

Az Ön által rendelt termék megérkezett, a mai napon átadtuk a futárszolgálatnak. A futárszolgálat a rendeléskor megadott címre szállítja a csomagot.

A kézbesítés optimális ideje 1 munkanap.


Ez azt jelenti hogy már holnap kiszállítják? Vagy pénteken? (most rendeltem először az interneten, nem vagyok gyakorlott az ilyen dolgokban...)



2011. nov. 30. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a mai nap átadták a futárszolgálatnak, akkor az holnapra oda fog érni hozzád. Lehet reggel már csenget is a futár.

Nem kell idegeskedned, ez a legegyszerűbb vásárlási forma. Én gyakran rendelek net-ről, és még sosem csalódtam.

2011. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, holnap megkapod, ha nem csesznek el semmit
2011. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Megkaptad a zöld kezet. ;) .

13:53-kor küldtél ezt a levelet. Azért "idegeskedem", mert délelőtt nem leszek itthon, csak délután 1-től,és nincs aki átvegye a csomagot.

:( Én sem tudtam hogy holnap nem leszek itthon, ma tudtam meg.

2011. nov. 30. 16:55
 4/8 A kérdező kommentje:

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.


köszi a választ

2011. nov. 30. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg megkapod holnap. :)

Általában úgy szokott lenni,hogy az aznap 2-ig leadott rendeléseket, másnap kézbesítik, de ez itt nem él, egyből küldik. :)

2011. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előtte valószínű fel fog hívni a futár telefonon. Gondolom adtál meg elérhetőséget. És akkor majd megmondod neki hogy mikorra menjen vissza. Végtére is ez a munkája.


Ha nem adtál meg elérhetőséget az sem baj. Akkor is kiviszi máskor.

2011. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. ;). Persze, megadtam a telefonszámom, és direkt írtam is a megrendeléskor megjegyzésnek, hogy telefonáljanak mielőtt kiszállítják. :)
2011. nov. 30. 16:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szállították ki, még fel sem hívtak..... :S
2011. dec. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!