Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni házilag...

Mit lehetne csinálni házilag (kötés, horgolás, gyöngyözés), amit el lehetne adni és meg is veszik? Pl. Vaterán.

Figyelt kérdés
Valamin már régóta gondolkodom, hogy csinálni kellene itthon dolgokat, amit el tudnék adni. Varrni nem tudok,az kilőve.:)
2011. dec. 3. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Dísztárgyat, ékszert stb. nem érdemes. Én elég régóta próbálok eladni kézzel készített ékszereket, ajándéktárgyakat, de nem veszik meg, pedig nem adom drágán (150Ft egy karkötőért szerintem nem sok). Varrni, kötni tanultam, de abban nem vagyok ügyes.

Érdemes lenne megpróbálkoznod a varrással, mert ebben az országban lassan már ételt venni is kész művészet, egyre kevesebb embernek van pénze csecsebecsékre, ékszerre stb. ruha viszont mindig kell, ha olcsón adod el, akkor van esélyed. Ha varrni nem akarsz vagy nem tudsz, akkor köss sapkákat, sálakat, pulóvert, azokat talán megveszik.

2011. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Antimod ***** válasza:
86%

Menyasszonyom gyöngyözik, egyéni vállalkozóként, webshopban igyekszik eladogatni, illetve saját honlapja is lesz rövidesen.

Egyelőre még nullszaldó sincs, de lassan mintha kezdene beindulni a dolog. Más kérdés, hogy valószínűleg mindig is csak keresetkiegészítésnek lesz jó, mert egyszerűen fizikailag sem lehet annyit készíteni, hogy abból meg lehessen élni (kb. napi öt db-ot kellene értékesíteni átlagban, és akkor még adózni is utána + anyagköltség).


Nem tudom, miért adod ilyen olcsón, 750-1000 Ft-ért is megveszik, ha elég igényes. És nem Vaterán kell árulni, hanem kifejezetten erre szakosodott webshopokon.

2011. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!