Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz ebből?...

Szerintetek mi lesz ebből? Feljelenthet? S O S!

Figyelt kérdés
Eladtam egy kanapét, eljöttek, megnézték személyesen, elvitték, mert azt mondták hogy megfelel nekik. Nem a hölgy nézte meg, hanem a férje. A nőnek most nem tetszik a kanapé, mer a színe nem jó, (pedig látszik a képen) és kijött 1 hibája, amiről nem volt tudomásom, (elkopott a kereke, mivel kinyithatós, így ha ki van nyitva van hogy szétcsúszik) most pedig itt hőzöng, hogy adjak neki vissza 10.000Ft-ot, (amúgy is alkudott már belőle) mert ez az ágy nem éri meg a 40.000Ft-ot. Vagy ha nem adom vissza, feljelent. Mi van ilyenkor? Kinek lehet igaza?
2011. nov. 28. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Pénzt nem fogok neki vissza adni, mert Ők azt mondták, hogy jó nekik, és amúgy is olcsón adtam szerintem.
2011. nov. 28. 08:50
 2/4 anonim válasza:
100%
Megnézte, megvette.Melegebb éghajlatra elküldeném az biztos.Ennyi erőval azt is mondhatná, hogy otthon kiszakadt a huzata, újra kell huzatni.Nem jelenthet fel!
2011. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék egy kopott kerék miatt ennyi pénzt vissza. Sőt semmit sem adnék vissza.

500Ft-ért vesz bele szépen egy új kereket , ennyi.

Ne hagyd magad.

2011. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
feljelenthet, csak ki fogják röhögni
2011. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!