Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláspályázat - 2 kérdés,...

Álláspályázat - 2 kérdés, segítség? Mit jelent ez az alábbi két dolog?

Figyelt kérdés

Pályázati feltételek:

- ....

- vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása


A pályázatnak tartalmaznia kell:

- ....

- a pályázó nyilatkozatát arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a

pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.


Ez lenne életem első állása, amire pályázok, de nem értem, hogy mit jelent ez a két mondat. Mit kell csinálnom? Valaki elmagyarázná? Előre is köszönöm.


2009. máj. 10. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A vagyonnyilatkozat tételi eljárás kb. azt jelenti, hogy nyilatkoznod kell az ingatlan, nagyértékű ingó vagyonodról és a bankbetétek összegéről.

Az egész eljárást arra találták ki, hogy ne tudj egyszerűen kenőpénzt elfogadni.

A feltett kérdésből arra következtetek, hogy nem sok fogalmad van arról, hogy hogyan működnek ezek a dolgok. ( Bocs ! )

A második egy egyszerű adatkezelés nyilatkozat. Hasolót írsz alá a bankban, biztosítóban stb. A személyes adatokat védő törvény miatt van rá szükség.

2009. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első pont az akkor aktuális, ha már felvettek, akkor meghatározott szintű vagyonnyilatkozatot kell tenned.


A második része viszont a pályázati anyag része. Ugyanis kell egy olyan nyilatkozat, aminek kb. ez a tartalma:

"Alulírott Gipsz Jakab nyilatkozom, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adataim pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárulok.


Kelt Gézfalván, 2009. május 10-én.


Aláírás"

2009. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, nem sok fogalmam volt róla.(életem első munkája lenne)


A másodikra én is ezt gondoltam, de inkább megkérdeztem.


Szóval a vagyonnyilatkozathoz van egy formanyomtatvány, az APEH oldalán találtam, de ezek szerint ez csak akkor kell megcsinálni, ha már esetleg felvettek.

2009. máj. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!