Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor hova vigyem a pénzem?

Most akkor hova vigyem a pénzem?

Figyelt kérdés
Tudom nem tűnik nagy pénznek, de diák vagyok, szóval nekem ezt megkeresni nem 1 óráig tart. Voltam nyaralni Erdélyben, és ugye váltottam még itthon elegendő lejt, még a bizonylatom is megvan. Bár rájöttem, hogy ezt már nem használhatnám fel, hisz mondhatnék akármit, hogy hol szereztem. Szóval megkaptam a lejt, felhasználtam annyit,amennyit kellett, maradt még 500 lejem, tegnap egy másik helyen vissza akartam váltani forintra. De azt mondta a hölgy,hogy mivel a sarkából egy incifinci hiányzik, tényleg még én se vettem észre, pedig mindig megnézem, így nem váltja be. Nem budapesti vagyok, szóval itt nincs olyan sok hely, ahol beválthatnám, viszont Budapesten kaptam, nálam tuti nem sérült meg, mert direkt úgy tárolom mindig,hogy erre figyeljek. Felháborítónak érzem, hogy ilyet kapok, aztán meg nem tudok vele mit kezdeni. Sajnos a következő alkalomra se tudom eltenni, mert már nem megyek, legalábbis nincs tervben ilyesmi. Gondoltam rá, hogy beviszem a bankomba,és ráteszem a számlámra. Úgy tudom bármilyen devizanemnél meg lehet ezt oldani. Szerintetek ott is szólni fognak érte? Mert kb olyan 1óra nálunk a várakozási idő, ha nem csúcsforgalomba megyünk.:S Ha igen, mit csináljak vele? Nem hivatalos átváltónak nem akarom adni, olyanokban sosem bíztam.
2011. nov. 12. 08:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!