Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem a csajomat randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem a csajomat randira, ha csak kevés pénzem rá?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja járok a lánnyal, több randin átestünk már és a pénzt sem sajnáltam. Néhány csekket nem adtam fel és ezért kissé elusztam az adóságba. Pénz nélkül hová lehet menni? Sétából már elegem van.
2009. szept. 9. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

mondjuk egy hegyre. visztek kaját-piát, és tökjól ellehet ott lenni.

ha pesti vagy, itt pesten vannak fasza kis hegyek:)

de biztos vidéken is, csakaz lehet messzebb, ha mondjuk az alföldön laksz:D

2009. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hogy hol nem kell fizetni? hát... otthon... :) zene, filmezés, kaja... jobbat nem tudok...
2009. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem muszály elmennetek valahová, miért nem maradtok otthon, DVD-n megnézhetnétek egy filmet, vagy az udvaron tüzet raktok este és beszélgettek. Vagy víz közelében megnézni a naplementét. Én lány vagyok, és nincs kapcsolatom, de ha lenne, nem is szeretnék olyan helyekre menni ami pénzbe kerül, mert nem szeretem ha a pénz bekerül a képbe, mert nem is tudom miért nem, csak nem jó, és nem kell, nem fontos...
2009. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az őszinteség, mint megoldás szóba jöhet, vagy gazdagnak adtad ki magad az elején? ;)


Ha játszik az őszinteség, akkor mondd el neki, mi az ábra, és találjátok ki együtt! Van egy csomó ingyenes rendezvény, csak szét kell nézni a net-en. Azért, mert elmentek pl. egy kézműves napra és kirakodó vásárra, nem kell felvásárolni mindent. Nézelődni, térzenét hallgatni meg ingyen is lehet. De a természetjárás, sport sem rossz. Attól függ, mit szeret a lány? ;)

2009. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pestiek vagyunk. Ma estére gondoltam? Hová induljak vele?
2009. szept. 9. 13:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem adtam ki gazdagnak magam, és tudja, hogy milyen az anyagi helyzetem, de most még tankolni a kocsiba 2-ezerért, még az is sok lenne. s hát el kell menni érte aztán hazavinni. A bkv még drágább. A városba milyen olcsóbb programok vannak?
2009. szept. 9. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:

hamár egy hónapja jártok, sztem egyáltalán nemkell egyfolytában érte menned, meg hazahoznod. én lány vagyok, kezdetben velemis ezt csinálta a barátom, de egy idő mondtam neki, h ez egyáltalán nem fontos, bőven jó, ha találkozunk vhol, vagyha a helyszínen talizunk.

menj teis bkv-val, így nemnézki szarul az, ha a csajt hazaküldöd gyalog, temeg hazakocsikázol:) bkv-val elkíséred vmeddig, és ennyi.

2009. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem muszály mindig elmenni valahova, hidd el otthon is jókat lehet szórakozni. És még pénzedbe se nagyon kerül.
2009. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!