Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért vágják át az embereket?

Miért vágják át az embereket?

Figyelt kérdés

A T-mobile rekálmoz három telefont.


1-Samsung Omnia i900 /990Ft/


2. LG Arena KM900 /990Ft/



3.Samsung Ultra Touch /9900Ft/


Az a felháborító,hogy az oké,hogy szinte ingyen adja,de kiköti, bármelyik készülék csakis MédiaMánia XL díjcsomaggal vásárolható meg,ami havi 15000Ft körüli összeget jelent. Még jó,hogy utánazéztem jobban a neten mielőtt beleszaladam volna egy felelőtlen vásárlásba!


2009. máj. 7. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Komolyan azt gondoltad, hogy a T-mobil emberbaráti szeretetból adja olcsón a mobilokat?! Nem viccelj, ennyire naív nem lehetsz:D

Egyébként is alap, hogy tájékozódik az ember, mielőtt valamit megvesz, nem ugrik be rögtön a reklámszövegnek. Mindíg vannak feltételek, kikötések, hátrányok stb, ebben semmi átverés nincs.

2009. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó! Naív vagyok! Hurrá! Én kis naívka még elhittem mindent a T-mobilnak :) Csak,hogy tudd! Már vásároltam a T-mobilnál úgy,hogy két éves előfizetéssel kihoztam két telefont full nullával és nem többet közel 4000 forintot teljesen lebeszélhetek,sőt családbarát kedvezményt is kaptam,ami annyit jelent,hogy a párommal teljesen ingyen beszélek. Én kis naív és tájékozódó! De ez akkor is átcseszés! Gondolom te annyira profi vagy,hogy az alap,nálad ez a profizmus!
2009. máj. 7. 14:49
 3/4 radon válasza:
Aki elhiszi, hogy egy ilyen telefon 990 Ft és semmi több, akkor az nem naív, hanem mi??
2009. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Én most vettem egy LG Arenát.Először a neten néztem ki magamnak,de igen nagyon drága volt az havi díja.Aztán bementem egy T-mobilhoz és jéé láss csodát nem csak média xl-t lehettett rá kérni hanem bármit csak így 10000-et fizetsz i egyből nem 990-et.Sztem semmi átverés ,mivel azzal a csomaggal tényleg drága ,de ha vkinek éppen arra van szüksége akkor a telót gyorsba megveheti!Nekem is van családi kedvezmény sőt a legújabb mix díjcsomag ami tiszta jó és praktikus!További jó netes vásárlást,nekem nem jön be!
2009. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!