Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan vállalkozót...

Hol keressek olyan vállalkozót, aki segítene a házunkat bővíteni?

Figyelt kérdés

Édesanyám meghalt, 4 hónapja, és vagyunk 10-en a házban, ebből 5 kicsi gyermek, és pici a ház, két szobában zsúfolódunk ennyien. Félek, hogy kijön a gyámhatóság és elveszi a piciket. a tervek már készen vannak, de tavaly anyukámat átverték egy "banknál" és a pénz elúszott.

5 millióra lenne szükség.

Segítsetek Létszíves!


2009. máj. 6. 16:09
 1/3 anonim válasza:

Arany Oldalakban lehet vállalkozót keresni.


De félek, hogy a kérdést rosszul tetted fel, mert neked nem vállalkozó kéne, hanem pénz.


Ötlet: írjál a TV-nek, sokaknak segítettek már.

2009. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszodat! Már voltunk a tv-ben, újságban most meg a vasárnapi Blikkben, de hát nem nagyon akar összejönni. Nem tudom, hogy mit is csináljak már. Elvesztettem a reményt is.

2009. máj. 6. 19:52
 3/3 anonim válasza:

Esetleg próbálkoztál már azzal, (tudom hogy ez egy kicsit abszurdnak tűnik) hogy esetleg szomszédokat, ismerősöket megkérni, hogy anyggal, vagy akármivel támogassanak?

Ilyen gyűjtéseket lehetne szervezni szerintem nem megoldhatatlan:)

2009. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!