Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szülés után hogy működnek a...

Szülés után hogy működnek a juttatások?

Figyelt kérdés

Még eléggé elméleti a kérdés, mert most kezdtem új munkahelyen, eddig vállalkozó voltam, de nem bejelentve (csak tulajdonos), tehát az állam szemszögéből mostantól vagyok hivatalosan is munkavállaló.

Néhány év múlva szeretnék majd szülni. Tudom, hogy addig változhatnak a szabályozások, de a mostanival se vagyok tisztában. Hogy működik ez időrendi sorrendben?

Jelenleg alkalmazott vagyok.


2011. szept. 17. 16:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
180 bérezett nap - ebbe, ha jól értelmezem - a hétvégék és munkaszüneti napok nem számítanak bele.
2011. szept. 19. 06:18
 12/12 anonim ***** válasza:

De beleszámítanak.

Minden olyan nap beleszámít, amikor bérjövedelmet kapsz. Vagyis a munkavégzés alatti munkaszüneti nap és hétvége is.

A táppénz, valamint a táppénz alatti hétvége és munkaszüneti nap nem számít bele.

2011. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!