Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zaklat a hitelügyintéző, mit...

Zaklat a hitelügyintéző, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt vettünk az segítségével házat.rengeteg pénzt kért el közben és semmiről nem adott számlát.A végén mikor elintézte 150 ezer forintot kért,arról ismét nem adott semmilyen papírt. Előtte köttetett velünk előtakarékosságit,életbiztosítást,majd mikor megkaptuk a hitelt,lakásbiztosítást a K&H-nál.A hitelünk OTP-s.Azt mondta, azért kell ezeket megkötni,mert az OTP figyelembe veszi.Ezeket nem fizettük és új lakásbiztosítást kötöttünk másik banknál.Nagyon sokba került ezt a rakat csekket fizetni havonta.Tegnap viszont felhívott és megfenyegetett,h a bank felmondja a hitelt,mert nem fizetünk a K&H-nak.felhívtam a bankot.Ott semmi ilyenről nem tudnak és nem is egybekötött a hitelem az előtakarékosságal.Így nem foglalkoztam vele.Ma viszont írt megint,h az OTP felmondja a hitelt.Nem tudom mit tegyek,mit reagáljak erre.Nagyon sok pénzt követel rajtam a hitelügyintéző.
2011. szept. 9. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele személyesen az összes papírral és rágjátok át magatok rajta. Mutassa meg, hol van az leírva, hogy neked ennyit kell fizetned neki.
2011. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő csak a jutalékát félti, én nem foglalkoznék vele. Ha a hiteledet fel akarja mondnai a bank, akkor neked fog szólni, nem az ügyintézőnek.
2011. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Az én hitelügyintézőmnek egy kanyi vasat se kellett fizetnem... úgy tudtam, hogy ők a bankoktól kapnak jutalékot. Szóval valami itt nem 100as, figyelj nagyon oda!
2011. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van vele aláírt szerződésed? Ha igen, olvasd el és cselekedj aszerint. Ha nincs, így járt...
2011. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jutalekat felti.
2011. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, csak fenyegetőzik, hátha beveszed! A banknak higgy! Szerintem átvert titeket! Ha a banknak szüksége van bármire hivatalos levelet fog küldeni. Ahogy előttem írták, csak a jutalékát félti, de meg is érdemli, ha hazudott nektek!
2011. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne higgy neki, az enyém pont ugyanezt csinálja. Felhívtam a bankot, majd a biztosítót és mindenhonnan pozitív választ kaptam. Amennyiben nem fizetem az életbiztosítást, egyszerűen egy idő után díj nemfizetés miatt megszűnik. Azóta is zaklat, de nem érdekel, a jutalékát félti. Hát nekem is egy pénztárcám van és találtam egy sokkal kedvezőbbet, mint amit ő köttetett velünk.
2011. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) sokkal nyugodtabb vagyok.Mostmár fel se veszem neki a telefont.
2011. szept. 9. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!