Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez se működő rulett stratégia?!

Ez se működő rulett stratégia?!

Figyelt kérdés

Tegnap tesztelgettem egy álltalam kifejlesztett stratégiát, 20 (Font) ól csináltam 90-et 0,1-es tétekkel...

Stratégiám alapja, hogy lassan de biztosan haladok. 0,1 profitnál már előről kezdem.


most már azt mondom, hogy 20 nem elég kezdésnek, de 50 már igen.


Még minimum addig tesztelem amíg 500 nem lesz a bankroll.


2011. szept. 3. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Látszólag működik, valójában nem online kaszinókban a minimumtét 1000-szerese a maximumtét sok helyen.

Azaz pl. I.-es asztal 1-1000, II.-es asztal 5-5 000, III.-as asztal 10- 10 000 dollár a minimum és a maximumtét.


Viszont sok helyen olvastam, hogy a kaszinósok az ilyeneket utálják, holott egyáltalán nem annyira nyerő ez a stratégia. Onlineban lehet az, mert ott van kezdőbónusz és X dollár nyereség után is adhatnak bónuszt, míg hagyományos kaszinónál nem jellemző a bónusz. A kezdőzseton árát is kifizeted belépőként.


Szóval 1 dollárt felteszel, a sok duplázás után 512 dollárt tudsz feltenni, de akkor a veszteséged már 511, a korábbi körökben. Tehát 1023 dollárt kockáztatsz, és a végén 50% eséllyel nyersz 1024-et, de ebből a nettó nyereséged 1 dollárt. Érdemes ennyit kockáztatni?

A kaszinó meg nevet, hogy ennyit kaszált rajtad.

Ha meg 1 dolláros alapon nyerő szériád van, akkor ha leülsz 50 körre, és végig nyernél, ami szinte kizárt 2 az 50-ediken, ami többezer kvadrilliónyi esélyt jelent, akkor is csak 50 dollárt nyernél, míg ha kétszer egymás után bejön a kedvenc számod, akkor 70 dollár ütné a markodat! Szóval a kaszinó nem sokat veszít rajtad, ha te vagy a szerencsés, de ha peches vagy, akkor igen sokat nyer rajtad, szóval ő jár jobban!

2011. nov. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!