Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez se működő rulett stratégia?!

Ez se működő rulett stratégia?!

Figyelt kérdés

Tegnap tesztelgettem egy álltalam kifejlesztett stratégiát, 20 (Font) ól csináltam 90-et 0,1-es tétekkel...

Stratégiám alapja, hogy lassan de biztosan haladok. 0,1 profitnál már előről kezdem.


most már azt mondom, hogy 20 nem elég kezdésnek, de 50 már igen.


Még minimum addig tesztelem amíg 500 nem lesz a bankroll.


2011. szept. 3. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Martingale-stratégia? (Addig duplázol, amíg nem nyersz.) Egy ideig működhet, de valószínűleg bebuksz, mert a van maximális tét. És előbb-utóbb bejön 10 fekete (páros, első fél) egymás után.
2011. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

neeem dehogy.

több éve rulettezek ha épp nincs jobb dolgom és mindent kipróbáltam már. a martingale az egy vicc... szerintem azt a jaszinók direktt terjesztik, hogy minél több embert vonzzanak be akik majd elbukják a pénzüket..

ez egy saját stratégia.

2011. szept. 3. 13:39
 3/11 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért
2011. szept. 3. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lehet, majd kiderül
2011. szept. 3. 14:04
 6/11 A kérdező kommentje:

legjobb lenne ha kapnék 50 zsetont no deposit-ként


...ha valaki tud ilyen kaszinót az linekelhetne.

2011. szept. 3. 14:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb lenne, ha belátnád, hogy a rulett matematikailag úgy van kitalálva, hogy hosszútávon ne lehessen nyerni vele. Ezt hosszú képletekkel levezetve (valószínűségszámítás, stb) már ezerszer bebizonyították. Nem mintha én érteném azokat, de annyit fel tudok fogni, hogy az a játék úgy van kitalálva, hogy te szívjál.


De ezt úgyse értenéd meg, ez a válaszaidból is látszik (csak tudnám, akkor minek teszel fel kérdést?). Hiába mondanám, hogy kiszámíthatóan nyerni csak olyan játékokkal lehet, ahol nem a kaszinó ellen játszol, hanem más játékosok ellen, pl. póker.


Dobáld csak a pénzed abba a szarba.

2011. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerencsejátékra nincs nyerő stratégia, a nyeréshez szerencse kell.
2011. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a dealer hasonlókat dob és nem cserélik le akkor lehet nyerni (nem online!), egyébként max szerencsével.


A matek ellened van, mindig. Stratégiától függetlenül.

2011. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jol tudom a Rulett jatekok a 0 ( valamint 00) bevezetesevel godnoskodnak arrol hogy a jatekhoz ne lehessen nyero strategiat kidolgozni. (Nyero strategianak most nevezuk azt a strategiat amely soran, hosszutavu nyeresegunk nagyobb egyenlo mint nulla)


Nem veletlenul nevezik szerencse jateknak.

2011. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!