Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Működő rulett system?

Működő rulett system?

Figyelt kérdés

igazából azért írtam a kérdést, mert én már 1 éve foglalkozom online rulettel és ha van még rajtam kívül valaki akit érdekel a téma, akkor azzal szívesen beszélgetnék erről... tapasztalatok, 5letek stb...

18\F


2010. júl. 20. 18:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

a legtöbb rendszer mind ugyan azon alapszik: a duplázós módszeren, ami hosszútávon NEM működik!

én arra gondoltam, hogy a számokat kéne megjátszani... pl ha nem jött egy szám 200 pörgetés alatt egyszer sem, akkor az valószínűleg hamarosan sorra kerül..

ilyesmikre gondolok..

2010. júl. 20. 18:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy a rulettről matematikailag be van bizonyítva, hogy akárhogy teszed fel a számokat, nem leszel pozitívban hosszútávon. Ezt nem én mondom, hanem a tudósok és matematikusok, akik egész életükben csak matekkal foglalkoznak.


Eleve így lett megépítve, kitalálva a rulett! Gondolkozz már, ha a ruletten lenne működő módszer arra, hogy folyamatosan nyerjél, akkor az összes kaszinó becsődölne!

2010. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen értem, de én nem is azt mondom, hogy lehet folyamatosan nyerni, csak arra gondolok, lehet van olyan módszer, amivel többször tudok nyerni mint veszíteni...
2010. júl. 20. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:

"pl ha nem jött egy szám 200 pörgetés alatt egyszer sem, akkor az valószínűleg hamarosan sorra kerül.."


Tévedés, ugyanannyi esélye van hogy jöjjön az első pörgetés után is, mint a kétszázadik után.

2010. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bővebben lásd:


[link]

2010. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tehát ezek alapján a legjobb ha tippelünk ?

... nem jó hír :\

2010. júl. 20. 22:41
 7/11 A kérdező kommentje:
...csak egyszerűen zavar, hogy itt egy lehetőség, amivel napi milliókat lehetne "keresni" és éppen ezért nehéz beletörődni, hogy nincsen kiskapu, nincs egy módszer amivel biztos a nyeremény.
2010. júl. 21. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Rulettel akkor éri meg megpróbálni pénzt keresni, ha nagyon gyorsan van szükséged a plusz pénzre, és a teljes erre szánt pénzed elvesztése nem akkora baj, mint amit keresel azon, ha bejütt a terved. Például ha 1000 Ft-od van, és 36000 Ft-ra lenne sürgősen szükséged, de az 1000-rel semmire nem mész, akkor a legjobb stratégia föltenni a teljes pénzed 1 számra.


Hosszú távon a rulettel egyféleképp lehet nyerni: ha te vagy a bank.

2010. júl. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csaló az összes ilyen.. online rulettről beszélek.

Én a rulettet kipróbáltam és a eskü a nyakamat teszem rá hogy csalás az egész... hidd el!

Vannak tétnélküli pörgetések ... 1,5 percig csak így pörgettem max 4szer volt olyan hogy ugyan az a szín jött ki. amint elkezdtem játszani baromi érdekes... 8szor!!

Az elején ha nyersz akkor hagyd abba... hagy főjjenek a levükben...


És ezt adja tovább mindenki tegyétek ki oda ahova csak lehet! hát nehogy már ... pofátlanság...

2010. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Próbáld ki a Roulette Sniper nevű programot. Milliókat ugyan nem lehet nyerni vele, de egy kis plusz pénzt szépen óvatosan igen.
2011. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!