Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ballagásomra összeszedek...

Ballagásomra összeszedek kb.90000Ft-ot. Plusz még nyáron is dolgozok. Szeretném elhelyezni a pénzemet bankszámlán. Melyik bankot ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

én most CIB-es vagyok, és meg vagyok velük elégedve, korábban OTP-s voltam és őket nem szerettem.


viszont valójában nagyjából teljesen mindegy, mert ha csak simán berakod egy számlára, akkor itt se ott se kamatozik szinte semmit. Lekötni, vagy más módon befektetni viszont elég kevés.

2009. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is a CIB bankot ajánlom, annak is a CIBezz számlacsomagját. Fiataloknak találták ki, és nagyon jó extrák vannak hozzá.
2009. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyébként nem rendelkezel rendszeres jövedelemmel, és le sem akarod kötni, akkor felejtsd a bankokat. Többet vesztesz, mint nyersz. (Ilyen díj-olyan jutalék, és már ugrott is 1-2 rugó)
2009. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Jaja, kifejezetten veszteséges csak úgy bankba tenni. Ha lekötöd, akkor 1 évig nem férsz hozzá és a végén kapsz max. 10.000 forintot (de persze itt is lesznek még költségek, amit levonnak)... Inkább legyen egy jó nyarad, bulik, csajok stb. esetleg jogsi/motor..
2009. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Raiffeisen! Mostanában nagyon jó ajánlataik vannak, de én is itt a lekötésre gondolok konkrétan. Igényed szerint lehet 3-4-6 hónapos, éves... Díja meg mindegyik banknak van, erről nincs mit vitázni!
2009. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy válassz egy olyan bankszámlát ahol nincs kezelési költség és magas a látraszóló kamat!pl AXA, vagy még talán az Allianz! (látraszóló: nincs lekötve a pénzed) de olyan kamatot ad mintha lelenne! ez most kb9% az igen jó!!)
2009. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!