Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem bírom felfogni, azt hogy...

Nem bírom felfogni, azt hogy Prinsz Gáboron nem tudtak fogást találni? 35milliárdot lenyúlt, könnyen kifizeti belőle a 3,2 millió büntetést? Az a 35milliárd nem tünt el nyomtalanul, csak ügyesen pihen talán egy Kajmán szigeteki bankszámlán?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem is akarják komolyan megbüntetni. Az egész politikai vezetés egy maffia, nem vetted még észre?

Holló hollónak a szemét nem vájja ki...

De sajnos vadászati tilalom van a hollókra...

2009. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok,az "anyag nem vész el,csak átalakul!"Tehát a zsozsó is megvan valahol...sok szemét hazaáruló...Igazságot!
2009. febr. 18. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezert utalom ezt az orszagot, jo hogy eljottem!:)))

Soha nem megyek haza mar, hiszen hulyenek neznek mindenkit!

Kivancsi leszek a jovo evi valasztasokra.

2009. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég, ha 1-2 jó haverja van megfelelő körökben.
2009. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerd a mondást? Ha milliókat lopsz akkor bűnös vagy ha milliárdokat akkor meg üzlettárs.

Mellesleg 35 milliárdból már elég szépen megélhet, és még ha börtönbe is zárták volna pár évre, akkor sem jár rosszul. Ki ne vállalna be 2-3 év börtönt pár milliárdért. Ennyit biztosan nem fogsz keresni 3 év alatt sem.

2009. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre csak az az egyetlen magyarázat, hogy megvették a bírót!
2009. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor ennyi?Éli világát?Télleg birka nép a magyar!
2009. febr. 19. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzböl de méga feléböl is bárkit meg lehet venni...

Szerintem az egész magyar hivatalnokrendszert az összes közszolgájával és ügyvédjével együtt!!!

2009. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azóta meghalt.


(Amúgy szomorú, hogy csak a kajmán szóra kerestem (az állat érdekelt), és ezt találtam. Azóta csak még rosszabb lett minden.)

2021. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!