Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ballagásomra összeszedtem...

Ballagásomra összeszedtem 100000 Ft-ot, ezt be kell vallani az államnak? Ha beteszem bankszámlára és megkérdezik, hogy honnan van akkor mit mondjak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Semmit nem kell bevallani..............AZ ÚR AZ,AKI MEGIGAZÍT ENGEM......../Pál apostol/
2009. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
A banknak semmi köze hozzá, hogy honnan van! Gondolod a te 100 ezreddel foglalkoznak, amikor annyi milliomos, meg milliárdos viszi be a pénzét?!
2009. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom nem a bankra gondolt, hanem az APEH-ra. 100000 ft-ig nem adóköteles. 100 ezer forint felett viszont be kellene vallani.


Nyugodtan rakd be.

2009. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a 100 ezret nem egy embertől kaptad. Igy sokkal az értékhatár alatt lehet. de én 200 ezer ft értékhatárra emlékszem.
2009. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjátok már meg, hogy ki tudja meg, hogy ő kitől mennyit és miért kapott? Talán a ballagáson nyugtát is adtak? Vallja be a Kiszel Tünde a hakniainak az árát először meg az orvosok, akiknek zsebbe megy a pénz...ne nevetessetek már. Dehogy kell ezzel foglalkozni.
2009. máj. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kellett volna ezt látnom... Feltörtük az összes kommentelőt! Holnap megyünk-Apeh
2010. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!