Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az amazon.com nem fogadja el...

Az amazon.com nem fogadja el a kártyámat?

Figyelt kérdés
Be kellett írnom a kártyaszámot a lejárati időt, a nevemet, utána elküldöm, de semmi, nem enged tovább lépni. ( Vagy háromszor ismételtem meg) Esetleg próbáljam meg később, mondjuk reggel? Mi lehet a baj?
2011. aug. 2. 23:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Holnap megérdeklődöm, remélem nem lesz 10.000,-

A 3-5000.- még elfogadható lenne. De már az ötöt is sokallom. De mindenképpen muszáj lesz, ha vásárolni akarok, mert amit venni akarok, azt Magyarországon nem forgalmazzák. Hát ez van...

2011. aug. 3. 01:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp dombornyomott Mastercard vagy Visa-t válassz, a Mastro-t rengeteg helyen nem fogadják el.
2011. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sikerrel jártam :), de nem dombornyomott mastercardom lett, hanem egy úgy nevezett netszámlacsomagot nyitottam. Ez egy alszámla a már meglévő számlámon belül. Mastercardnak megfelelő :) Pin code nélküli, csak én férhetek hozzá. A lényege, hogy minden egyes vásárlás előtt ráteszek annyi pénzt, amennyibe majd kerül egy adott termék, így még véletlenül sem fordulhat elő, hogy többel húznának le.


Múlt héten 11,-én délután rendeltem meg a terméket az amazon.co.uk-ról és már 16,-án délelőtt nálam volt a termék. Baromira örülök, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsak. Nagyon jó az Amazon.co.uk mindenkinek csak ajánlani tudom!! Nagyon megvagyok velük elégedve! :)

2011. aug. 18. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!