Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az amazon.com nem fogadja el...

Az amazon.com nem fogadja el a kártyámat?

Figyelt kérdés
Be kellett írnom a kártyaszámot a lejárati időt, a nevemet, utána elküldöm, de semmi, nem enged tovább lépni. ( Vagy háromszor ismételtem meg) Esetleg próbáljam meg később, mondjuk reggel? Mi lehet a baj?
2011. aug. 2. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen kártyád van? Pl a Visa Electront nem fogadják el.
2011. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Maestro, rajta van a listán, elvileg el kéne hogy fogadja. :( Próbáltuk a párom maestro kártyájával, azt sem fogadja el, de az a legrosszabb, hogy még, olyat sem ír ki, hogy nem fogadja el. Egyszerűen nem tudok tovább lépni :( Holnap felhívom a Bankot, ha az rendben van, akkor felveszem e-mailben a kapcsolatot. Jaj, pedig azt hittem egyszerűbb lesz... :(
2011. aug. 3. 00:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem csinál egyáltalán, akkor egy próbát megérne egy másik böngésző is, lehet csak valami cookie probléma.
2011. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De most nézem, hogy a Maestro nem is elfogadott.


Ezek vannak a listán ( [link]


Visa (including the Amazon.com Visa Card)

MasterCard/EuroCard

Discover Network

American Express

Diner's Club (U.S. billing addresses only)

JCB

NYCE

Visa, MasterCard, or American Express pre-paid credit or gift cards

Amazon Store Card

2011. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csoda, mivel ilyen kartyat nem is fogadnak el. :S Mastercardot ajanlom, azt mindenhol elfogadjak. Nekem is regen magyar kartyam volt (Mastercard) es semmi gond nem volt Amazonon vasarlas. Egyebkent ha ilyen gaz van, NE klikkelj ujra es ujra. Most ebbol nem lesz baj, de ha olyan kartyad van, amit elfogadnak, gond lehet belole. Hogy valasztottad ki a Maestrot, mikor nincs is ilyen megadva az oldalon?
2011. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy segíteni akartok, de elfogadják, mert én az Amazon.com-on belül a gyártótól a bodyneeds Health & Beauty Ltd.től rendelem. Vagyis rendelném:(

[link]


És Ők elfogadják elvileg


[link]

2011. aug. 3. 00:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja, hogy amazon.co.uk, nem amazon.com (nem mindegy, az első nagy britannia, a másik usa).

De csak az angol Maestro-t fogadják el, külföldit nem.

'We accept UK-based only Maestro and Solo cards.'

[link]

2011. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓ, köszi szépen!

:( hát most mit csináljak? Könnyen lehet kártyát váltani? Akkor ez a mastercard kellene ugye?

2011. aug. 3. 01:05
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Mentek is a kezecskék :) Én meg holnap felveszem a kapcsolatot a bankal és megérdeklődöm. Jó éjt!
2011. aug. 3. 01:07
 10/13 anonim ***** válasza:
MasterCard nem lenne rossz választás. Maga a kártyacsere nem nehéz, de nincs ingyen sajnos (bankja válogatja, pár ezer forint).
2011. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!