Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rózsaszín csekken adok fel...

Ha rózsaszín csekken adok fel pénzt, akkor az illető akinek küldtem, látni fogja, hogy helyileg hol adtam fel?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy látszik az valahol rajta, hogy helyileg hol adtam fel, ilyenre gondolok: mint például a borítékon annak a városnak a pecsétje ahol feladtam. A rózsaszín csekken is látszik ilyen?
2009. ápr. 2. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert a posta rak rá átvételi bélyegzőt.
2009. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
persze, ált-ban a feladót is rá kell írni...
2009. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy frászt! Már bocsánat... a rózsaszín csekk legfelső kis részét szokta megkapni az illető, egy kis keskeny csíkot, amely nem tartalmazza, hogy helyileg hol adták fel, csak abban az esetben, ha a feladó odaírta! Én még nem láttam pecsétet azokon, amiket én kapok.
2009. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!