Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kamu vagy volt már ilyenben...

Kamu vagy volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem e-mailon egy munkára, ahol leveleket, riportokat kell másolni és az adott e-mail címekre elküldeni? Vissza írt és 800 forint a belépési díj, és 5-25 ezer forint havonta amit megkereshetek. Ez kamu, mert elég könnyűnek látszik, vagy valakinek van tapasztalata??
2011. júl. 12. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamu, mint minden álláshirdetés, ahol van belépési díj...
2011. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bele ne menj..kamu..Először 800 forintot fizetsz.Kapni fogsz egy levelet amiben szépen leírják megint hogy milyen jó meló ez,hogy napi 4 óra munkával havi 200 ezreket lehet keresni,hogy mennyire jó meló etc..ha érdekel akkor utalj át nekik megint X.összeget,és elküldik a munkát amivel dolgoznod kell..

Csak éppen az nem ugrik be senkinek (és neked sem ha ezen agyalsz) hogy ha igaz lenne akkor senki nem kelne fel hajnalban hogy gyárba menjen havi 80 ezerét,ráadásul 8-12 órákat dolgozna érte.Az se ugrik be senkinek,hogy a levelek másolása,email küldése pár kattintás,és akár az is megtudná csinálni aki hirdeti a melót..KAMU

2011. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez az, én is ezen gondolkoztam, csak így diákmelónak elmenne, mert már a diákoknak sincs semmi munkalehetőség, voltam címerezni végig nyomtam, köszönöm szépen elég is volt:D
2011. júl. 12. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kamu, csak illegális. Pilótajátéknak hívják. Tényleg levelet kell másolnod, történetesen azt, amit te is kaptál. Azt kell elküldened más palimadaraknak, és tőlük is beszedned a 800Ft-okat. Hihetetlen, hogy ma még bedőlnek ilyeneknek emberek. Nagy lehet az elkeseredettség... :(
2011. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!