Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit szóltok ehhez? Volt már...

Mit szóltok ehhez? Volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja lefoglaltam egy apartmant Miskolckapolcán,2 fő+18 hónapos gyerek,mondtam előtte 1 héttel még telefonálok,hiszen bárkinél bármi megtörténhet.igy is volt,de amikor a nő megtudta,hogy van egy gyerek,amit egyébként tudott,hisz direkt ezért foglaltam önálló apartmant,(egy külön szintet),közölte keressünk máshol szállást,mert mit szolnak a vendégek a gyerekhez.

a sírógörcs kerülgetett,és nem azért mert pár nappal indulás előtt tudom meg,hanem hogy ilyen diszkrimináció érhet amiért van egy gyerekem.ha nem fizettem volna előleget tuti nem mennék oda.szép vendéglátó.


2010. júl. 30. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elöleget ha fizettél és készült írásos papír vagy legalább egy email vissza jelzés, akkor semmi gond, menjetek el ha ö nem tud szállást biztosítani akkor írjatok egyböl a vendégkönyvbe bele. Ezt kivizsgálják és megfogják velük téritettni az elölegeteket plussz azt a plussza költséget amit nektek az új szállás keresés miatt volt.

Vagy is szerintem készíts be egy másik szállás lehetöséget és ha nem ad szállást akkor egyszerüen kérd a vendég könyvet, ha nem ad akkor hívjatok rendört rögtön hogy nem adott vendégkönyvet.


èn azért bekészíteném egy jobb ditafont vagy mobil hangfelvevöjét a zsebembe vagy a kézitáskába ami rögziti amit mondanak.


Ne keseredj el, de ha ök ilyen szemetek akkor ezt simán tedd meg már csak másokért is akiknek kisgyerekük van.

2010. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nézi valaki ezeket a vendégkönyveket?Egyébként nem kaptam róla semmi papírt.azt mondta jó,azért lesz szállás,de nem vagyok benne biztos,hogy az amit megbeszéltünk,mert a gyerek miatt pont különálló apartmant kértem semmi közös konyha,vagy szomszéd,azért adta nekünk a ház középső részét,de az is lehet rá jött hogy még valakinek oda ígérte.A hozzá állás,a stílus,és a minősíthetetlen megszólása esett nagyon rosszul.mindenhol örömmel fogadtak volna minket a babával,csak sajna az ár nem felet meg nekünk.
2010. júl. 30. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok, de a barlangfürdőn kívül semmit sem fogsz Tapolcán találni.Max elmentek Lillára még, és ennyi.Tapolcát sajnos nagyon elhanyagolta az önkormányzat, még egy bolt sincsen.Szerintem annyi pénzből már jobb helyre is mehettetek volna.Nem akartalak elkeseríteni, jó pihenést kívánok, de sajnos ez az igazság.
2010. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,majd meglátjuk,ismerőseink között sokan voltak ott és nagyon ajánlották,és leveleztem miskolctapolcaival is aki nagyon dícsérte,majd meglátjuk,legfeljebb többet arra nem megyünk,de nem csak oda megyünk hanem a környékre.
2010. júl. 31. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam Tapolcán szerintem a tavas barlangja nagyon jó. Meg a szökökút is mese szép. Jó volt ott üldögélni. Amugy milett?
2010. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát voltunk,a szállás nagyon rossz volt,a nő egy emeleti apartmant adott nekünk,ahol még korlát se volt,pedig tudta hogy gyerekkel vagyunk,a konyha 0 felszerelés,még törlő se volt,meg mosogató,1 pohár volt,nem volt dugó a kádhoz,nem volt meleg víz,és irtó undorító volt a nő.megpróbáltunk nem a szállásunkon tölteni az időt,mert egyrészt életveszélyes volt a gyereknek,másrészt csak dühösek voltunk,próbáltunk pár apartmant még keresni,de akkor pont nem adták ki,vagy jöttek vagy nem volt otthon a házigazda,de maga a hely nagyon jó.klassz minden.a fürdő isteni,és a környék is szép volt.a szállásba beletrafáltunk.de az összes szemetünket fönt hagytuk,ennyi bosszúsága legyen neki,hogy fordulni kell egy párat utánunk.
2010. dec. 25. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!