Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire elvégzem az ápolóképzőt,...

Mire elvégzem az ápolóképzőt, majdnem 30 leszek. Nyelvtudásom nincs. Így is el tudnék helyezkedni külföldön és hol? Nő vagyok férjjel, gyerekkel.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?
2011. júl. 9. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ma 18:24 vagyok


Igaza van az utolsó írónak.Senki nem fog tőled nyelvvizsga papírt kérni..Senki nem fog szólni,ha nem tökéletesen ragozod az angol mondatokat,és azért sem szólnak ha ne adj isten 1-2 szót rosszul mondasz ki.Ha megérted hogy mit kérdeznek,mit mondanak neked,és ha tudsz válaszolni,kérdezni akkor minden rendben van..Ennyi az egész..

2011. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tegnap 17:36


"Tudom,hogy mi a helyzet,mert Angliában élek,és munkaközvetítő irodában dolgozom"


tudom, hogy marha pofátlan vagyok: de érdekelnének angliai állások, persze erős angol nyelvtudással...e-mailben megírnád, hogy hogyan lehet nálatok regisztrálni?

Köszönöm :)

2011. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!