Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gondoltatok már rá, hogy...

Gondoltatok már rá, hogy milyen lehet úgy élni, hogy nincsenek anyagi korlátok?

Figyelt kérdés
Fantasztikus érzés lehet ugye?! :D <3
2011. jún. 17. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csináltam. Úgysem fogod elhinni, de életem legdepisebb időszaka volt. Ha van egy munkád amit szeretsz, esetleg még egy szerető társad, tapasztalatból mondom, hogy sokkal boldogabb lehetsz.
2011. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most itt arra gondolsz, hogy nincs pénzhiányod? Mert ha igen, én magamon azt tapasztaltam, hogy mindig nőnek és nőnek az igények. Szóval én úgy képzelem, hogy ha milliomos lennék, akkor sem lenne elég, mert mindig kéne még egy nagyobb ház, nagyobb kocsi, nagyobb luxus, szóval szerintem a pénz miatt mindig is korlátosak vagyunk. Aztán lehet, hogy van egy határ, amin túl már tényleg nincsenek nagyobb igények, de az szerintem boldoggá nem tesz, csak megkönnyíti az életet sok területen, sok szempontból viszont szerintem nehezíti. Én pl tudom magamról, hogy üldözési mániám lenne, ha gazdag lennék.
2011. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja nekem nincs pénzhiányom :) Meg azért írtam, mert nagyon úgy néz ki, hogy ez megvalósítható.


Amúgy nem valószínű, hogy paranoiás leszek, mint az előző kommentelő nyilatkozott. Hiszen azok az üzlettársaim sem azok, akik ezt már elérték.


Az viszont biztos, hogy fontos újabb célok elérése, még ha nem is feltétlenül a pénz vagy a luxus az. Mi lehet még ilyen nemes cél szerintetek?

2011. jún. 17. 08:51
 4/11 anonim ***** válasza:

én annak örülnék hogyha nem lenne hitelünk.

de dolgoznánk ugyanúgy

még 15év

2011. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megértelek, Bella:) Rengetegen vannak így.
2011. jún. 17. 09:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam erre. De nem sokat számítana. Azon emberek közé tartozom, akik számára a pénz valóban nem fontos. Számomra az ideális élet az lenne, ha kiköltöznék valahová egy tengerpartra vagy nyugis helyre, és élném az életem. Mint Zorbász, a görög. Annyi pénz legyen, hogy legyen mit ennem. És hagyjanak békén filozofálni.

Ha számolatlan pénzem lenne, akkor valószínűleg megcsinálnám ezt, elköltöznék egy jó klímájú, de viszonylag kevéssé lakott, emberközeli vidékre. A pénzemből csinálnék egy alapítványt vagy valamit, ami az én tulajdonom maradna, de minden egyéb dolgot csináljanak mások benne. Így ha netán megunnám azt az életet, akkor vissza tudnék jönni.

2011. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hmm... Jó is ez néha: elvonulni a természetbe, ahol béke vár. :) Az viszont tuti, h nekem kellenek a célok, és olykor nagyon hiányzik a pörgés.
2011. jún. 17. 09:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is folyamatosan több kéne.. Pár éve örültem, hogy van munkám és kapok netto 100-at. Most már 400 körül járok, havi 1 millió a cél, de ha elérném, szerintem az sem lenne elég.
2011. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ez jó:) folyamatos cselekvésre ösztönöz. A csapatom is tele van ilyen emberekkel, és nagyon örülök nekik, mert ők tesznek sikeressé:)
2011. jún. 18. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező, te milyen profilban utazol? tevékenységi kör?
2011. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!