Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy nincsenek "nagy" magyar nők a bankjegyeken?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szinte mindenhol így van...kár ezen filózni, vagy akár a sovinizmust kiáltani=P
2010. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%
Mondj már nekem kérlek 1 "nagy magyar nőt", az elmúlt 50 évnél régebbi korszakból! Egyszerűen nincsenek, hogy miért az már más kérdés. Akit így hirtelen tudnék mondani, az Zrínyi Ilona. Dehát honnan is híres Zrínyi Ilona? Onnan, hogy RÁKÓCZI FERENC édesanyja volt. Puff.
2010. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

azért egy Kiszel Tünde vagy Anettka elférne ott.

Mounikáról már nem is beszélve

2010. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most így kapásból Hugonnai Vilma jut eszembe, aki kiharcolta Magyarországon, hogy a nők is járhassanak egyetemre.

Szerintem ő veri Kiszel Tündét :P

2010. aug. 30. 12:03
 5/7 anonim válasza:
Ahhoz, hogy valaki rákerüljön egy magyar bankjegyre, legjobb tudomásom szerint többek között halottnak, és a pénzügy szférában valami nagyot alakítónak kell lennie. Bár talán más feltételei is vannak.
2010. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az hogy egy nő kiharcolta a többi nőnek, hogy egyetemre járhasson, annak milyen komoly befolyása volt, mennyivel javított az ország helyzetén????????????
2010. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért, mert nem volt annyi, mint férfi. Pl: csak 2 magyar királynő volt, a Mária és Mária Terézia. Király pedig rengeteg volt. Szerintem ezért.
2011. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!