Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyári munka. Na de hol?

Nyári munka. Na de hol?

Figyelt kérdés

Most nyáron (július 23.án) leszek 15:) és szeretnék diákmunkát vállalni utána.Van valakinek valami ötlete,hogy hol lehetne?Egyébként pesti vagyok( 20.ker.)

Köszi:) 14/L


2011. jún. 16. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is olvasd el:

[link]


Másodszor fogd meg anya vagy apa kezét és mennyetek be a legközelebbi diákszövetkezethez.


[link]


Nem akarlak elkeseríteni, de nem sűrűn foglalkoztatnak 18 év alattiakat. Max. Meki, de ott is 16+ a kor, amit szeretnek. Ráadásul már bőven nyár van, ilyenkor már minden hely foglalt vagy betelt.

Élvezd a nyarat, jövőre meg már április környékén jelentkezz, hogy tuti helyed legyen.

2011. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor most elkezdek olvasgatni..:)
2011. jún. 16. 14:29
 3/11 anonim válasza:
100%
Vagy rakd ki a városba h pl. kutyasétáltatást vállalsz ,vagy lenyírod a füvet kis pénzért..=)
2011. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez is jól hangzik,köszi:)
2011. jún. 16. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:
diákszövetkezetnél nem fognak munkát adni ha 14 vagy.
2011. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 15-öt akkor is csak kevés helyre esedékes sajnos. De pl ilyen mcdonals, burger king, ide szinte bárkit felvesznek ha épp akad üres hely, vagy ha találsz melót egy diákszövetkezetnél és nincs kor írva (ha van és 16 felett akkor esélytelen) akkor megkérdezheted hogy a korod nem számít e. De míg 15 nem leszel, inkább szomszédoknál kérdezősködj :)
2011. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én sem kaptam munkát ennyi idősen.... most 17 éves koromra lett egy végre amit suli mellett is csináltam a helyi élmlényfürdőben...de sajnos ismeőrssel sikerült bejutnom. egyébként ha nagyon dolgozni akarsz te is ilyen idősen , ne a diéákszövetkezetnél kezd mert megmondják neked h jó kösz9önjük majd hivunk ha lesz munka ...és el is vagy felejtve... tehát a kiszemelt helyre kell bepofátlankodni és beszélni a főnökkel vagy a témavezetővel...az fog neked ajánlani tanfolyamot ha szükséges a munkához és ha igy mész el diáékszövetkezetbe már másképp fognak veled bánni. ez volt az én menetrendem is
2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 évesen szinte sehol. Mekiben van 16 éves kortól.
2011. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15 évesen pl. szórólapozni lehet, én csináltam barátnőimmel. És arra még van is esély, bár csak egy-egy napos munka.

Az a fő gond, hogy a nyári munkákra tavasszal érdemes lecsapni.

2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm,sokat segítettek.:)
2011. jún. 16. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!