Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyám adott a szomszédnak...

Anyám adott a szomszédnak pénzt, hogy csinálja meg a kerítést, de az nem kezdte még el. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Anyám kb.9 ezer forint adott a közleben lakó embernek,hogy vegye meg a hozzávalókat a keritéshez,az akkor azt mondta,hogy 2 nap alatt kész lesz a kerítés,és nemsokára kezdi. Anyám 4-én adta neki oda a pénzt,2x hívta,hogy mikor kezdik,az azt mondta,hogy majd ha melegebb lesz. Anyám mit tehet?
2009. márc. 21. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugye jól gondolom, hogy semmilyen papír nem készült?
2009. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mer akkor szivás, ellopta a pénzt, de egyáltalán mért adott kölcsön?
2009. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem...nem kölcsön adta anyám,hanem h a szomszéd vegye meg a kellékeket...a mi keritésünkhöz,szóval ez nem kölcsön.
2009. márc. 21. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem.... Ha a ti kerítésetek, akkor miért a szomszéd vegye meg a cuccokat hozzá?
2009. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert anyám nem ért hozzá annyira,és a szomszédnak van kocsija is,amin elhozta volna. Igaz,sztem is min.anyámnak vele kellett volna menni megvenni. Sztem az lenne a legjobb,ha valami izompacsirtával elmenni a szomszédhoz,hogy kezdje el holnap szépen csinálni. Vagy nincs más ötletem.
2009. márc. 21. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:

ja, aztán majd még a szomszéd nyom fel titeket fenyegetésért... bocsi, de ez a dolog veszett fejsze nyele. a szóbeli megállapodás mit sem ér, ha nincs róla papír. sztem bottal üthetitek a lóvé nyomát.

legközelebb ésszel az ilyesmit.

2009. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, lehet, hogy tényleg csak a melegebb időt várja a barkácsolással a szomszéd. Ha pl. betonalapot akar a kerítésnek, ahhoz tényleg praktikusabb megvárni a jobb időt. Mellesleg gondolom, az anyukád jó kapcsolatban van a szomszéddal, ha rábízta a dolgot, nem csak úgy odaadta a pénzét egy idegennek.
2009. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Képzeljétek,elkezdte csinálni a kerítést,per pillanat is csinálja,lassan talán kész lesz.


Bár elég nagy tróger volt,anyám akart vasat,és felajánlotta,hogy hoz kb. 7000 ezer forint értékben,erre anyám vett 4000 ezerért.


Dehát,legalább tanultunk belőle.

2009. ápr. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!