Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék 10 ezer...

Honnan szerezhetnék 10 ezer forintot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 23:11
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Utólag is elnézést a helyesírási hibákért.
2011. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-11 09:56


Rosszindulatú barátom, én ugyanezt csináltam 18 évesen és nem hiába véletlen jött a 190es merci mellé az SL300...

2011. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

ma 08:02


Vaterázásból jött a merci..?

2011. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Ja, persze ilyen sikersztorik mindig vannak. Egyik haverom is 20 éves, aztán most nyitja a második számítástechnikai üzletét! Ki nem találnátok hogy kezdte el 2 éve: kapott az apjától egyet! Nahát!
2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Végig olvastam a kommenteket. És nagyon az jön le nekem, hogy te mindent akarsz csak rendesen, igazi munkával pénzt keresni nem.

Én is k.rva sok mindent szeretnék ezért elmentem a nyomdába dobozolni majd a klinikára vasalni aztán a tejiparba pakolni és lett egy kis pénzem. De nekem minden egyes megszólalásodból az jön le, hogy te otthon akarsz ülni a gép előtt és várni a szerencsét. Az én melátásom szerint ez nem így megy


17/L

2011. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Bocs de sok helyre elmentem már és 2 féle választ kaptam.

1. Már betöltötték.

2. Lányokat keresnek.

2011. jún. 14. 15:45
 47/54 A kérdező kommentje:
De ha Egerben vagy környékén tud valaki valami munkát ne legyen rest megosztani velem is.
2011. jún. 14. 15:47
 48/54 A kérdező kommentje:
ha bejön ez az egész írok róla egy könyvet :D
2011. jún. 14. 18:32
 49/54 anonim ***** válasza:
Előbb legyen pénzed a napi kiadásokra, utána gondolkodj könyvön :D Amúgy, ha jó munkát akarsz, jelentkezz a balatonhoz felügyelőnek. Én voltam 2 éve egy barátommal, és annyi volt a dolgunk hogy a rendőrséggel együtt "járőröztünk" a strandokon és figyelni kellett a napozókra-fürdőzőkre, az otthagyott cuccaikra stb. Ottlakásos, viszonylag jól fizető munka volt, bár mi elvásároltuk a kapott pénzt, de ha félreteszed egész jól jársz :D
2011. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Általánosságban még egy tanács: Ne aggódj ha valaki kritizál! Próbálj meg tanulni belőle! S tartsd szem elött abból is lehet tanulni, ha valakinek nincsen igaza. Ne feledd, a vállalkozói gondolkodás eltér az alkalmazotti gondolkodástól.Egyik se kissebbrendű a másiknál. Mind a kettőnek meg van a maga helye. A kérdés csupán az melyiket választod. Természetes, amiért különbőző célok, feladatok betöltéséhez, eltérő mentalitás ill. értékrend szükséges. Az ebből eredő ellentétek elkerülhetetlenek. Így amikor egy vállalkozó az alkalmazottját kritizálja vagy éppen fordítva, akkor bizony ez az egyszerű tény alapjaiban határozza meg a véleményeket.

Egy egyszerű személyes példa: Alkalmazott hozzá állása: Dolgozz valakinek mert az biztonságos és mások is ezt csinálják. /Az az elterjedt, megszokott megoldás./ Vállakozó: Minek dolgozzak másnak amikor magam és mások is dolgozhatnak nekem? Amit megtermelnek abból nekem is marad. Több mint ha egyedül dolgoznék másnak. Az én hozzállásom: Miért lenne biztonságosabb másnak dolgozni ami egy cég? Hiszen ha csak annyival üzletelek amit megengedhetek magamnak, hogy elveszítsek és ésszel csinálom akkor csak nem eshet olyan képtelen nagy baj. /Persze ha csalóval találkozol, vagy valamit nagyon benézel, akkor igen. Ám az máskor is megtörténhet életben./ Már pedig a saját cégem miben lenne instabilabb mint a másik cége akihez alkalmazottként szegődök? /Lehet, de nem feltétlenül evidens./ Tehát vagy a saját cégem tulaja, és alkamazottja vagyok vagy más alkalmazottja. Semmivel se érzem biztosabbnak mások cégét mint a sajátomat. /Persze ésszel és szakértelemmel kell csinálni, és nem mindjárt valamelyik Fortune 500-as céggel kell birokra kellni és stb./

Sok vállalkozó ötlet, vélemény negatívjellegü kritikáját alkalmazotti értékrendel bírálják. Ilyesmivel tele van a gyk is. Ami nem feltétlenűl baj, csak fell kell ismerni a külőnbségeket.

Kűldj egy magán üzenetet ha gondolod. Adok neked még egy tippet hogyan szerezz pénzt. Van néhány ismerősöm arrafelé. Alkalmazotti munkára ne számíts, nyugi legállis és szeretném ha a szüleiddel megbeszélnéd mielött belevágsz. :-)

2011. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!