Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék 10 ezer...

Honnan szerezhetnék 10 ezer forintot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 23:11
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit vegyél vissza az egódból, kezdésnek jó is lesz :)
2011. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
bocsi de miért venném utánvéttel?
2011. jún. 13. 14:33
 33/54 anonim ***** válasza:
Ha nem azonnal kell a pénz, hanem jó lesz pár hónap múlva, akkor írj privátot!
2011. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Pontosan miket akarsz venni? Az a gond, hogy ennyi pénzt sokan tudnak szerezni és kicsi az esély arra, hogy 10 ezer forintból nem lehet nagy bizniszt csinálni tudás, tapasztalat nélkül. Fél milla már jobban megtérülne. Sok sikert kívánok, hogy véghez vidd azt amit elterveztél. Független életet kívánok!
2011. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy ha valakinek van pénze, akkor nem, hogy vállalkozik vele, hanem közli, hogy ebből úgy sem lenne semmi lazán elkölti és sír, hogy nincs.
2011. jún. 13. 19:22
 36/54 A kérdező kommentje:
Egyébként konzol játékokat, nagy piaca van itthon, persze fontos, hogy mi az.
2011. jún. 13. 19:23
 37/54 A kérdező kommentje:
ja egy ezresem már van mert megcsináltam egy srác simsonját :D
2011. jún. 13. 19:25
 38/54 anonim válasza:
Ne érdekeljen hogy ki mit mond!!!:)Ha te úgy érzed hogy pénzt tudsz ebből csinálni vágj bele.Én sportfogadásból élek!Vagy el bukod vagy nem.Ha van valami eladó cuccod jó pénzért megveszem neked hogy segítsek.Aztán majd számolj be a történtekről:)
2011. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
A kezdő 10E-t összeszedheted javításból, saját cuccok eladásából, spórolással. Utána arra költöd amire akarod. Segíts magadon..
2011. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Én a te korodban már rég dolgoztam.

Azt leszámítva kölcsönket adtam, felvásároltam mindent amit lehetett és eladható volt. Jól ment mert hetente többet kerestem mint a tanáraim havonta. Na jó, a kölcsönökre nem vagyk büszke. Meg arra sem amiért nem néztem az adott áru honnan származik. Részemről becsületes voltam, de nem firtattam a dolgokat.

Nem rosszak az észrevételeid, ha a saját felismeréseid ha nem.

Tetszik amiért vállalkozószellemed. Ám ha nem mondod még akkor is kirikít az életkorod. Tisztelj másokat.


Ha megengeded, négy dolgot szeretnék veled megosztani. Aztán vagy figyelembe veszed, vagy nem.

Az első: Naponta számtalan jó lehetőség kínálkozik. Miközben te az e-bay-t figyeled és nincsen 10ezer forintod könnyen lehet, sőt több mint valószínű, számtalan másik jó lehetőséget elszalasztasz. Tartsd nyitva a szemed! Mert lehet éppen a szomszédban történik valami ami elérhetőbb.

Éppen ezért se aggódj azért mert egy üzletről lémaradsz. Lesz másik. Én például egyszer szószerint 0 ft-tőkével, örökösödés és stb. nélkül lettem egy nagyon jó vállalkozás részese ami azóta is egyre jobban fizet. Cupán fél 4 hónapon át jó ha napi fél óra munka révén.

A második:A bevételeid illetve kereseted min 10%-át tedd félre a vállalkozásaidhoz.

A vállalkozásaidból összejött hasznot ne költsd el, hanem oszd meg különböző vállalkozásokba és forgasd tovább.

-A harmadik:Ha nem értesz hozzá akkor beszélj egy szakértővel. Így ha valaki azt mondja 10 ezer forint nem kifizetődő akkor vedd figyelembe. Valóban, ami neki nem elegendő haszonkulcs az neked lehet nagyon jó is. Az már más kérdés.

Nézd meg kire hallgatsz. Tanuld meg kitől milyen tanácsot, információt fogadhatsz el.Nem mindegy honnan, és kitől származik az információ. Tehát tanuld meg kezelni az információforrásokat is! Valamint olvass a témában!

-A negyedik: Mindig olyan pénzel vállalkoz amit megengedhetsz magadnak, hogy elveszíts.

+1 Gondolkozz, értékelj, tanulj a tapasztalataidból és másoktól egyaránt. Legyél türelmes, kitartó, szorgos, és alázatos. Figyeld, mivel segíthetnél másoknak!


Kérdésedre visszatérve: Majdnem biztos, van valamilyen lehetőség a környéketeken. Csupán fell kell ismerned. Gyógynövény gyűjtés, áásás, kapálás, takaritás csigagyűjtés meg még ezer egy ötleted lehetne amiből egy-kettőt kiválaszthatsz. A helyi adottságok és a törvény rendszerint gyorsan leszűkítheti a kört.

2011. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!