Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » IBIDEN-ben nehéz a melo nőnek? S

IBIDEN-ben nehéz a melo nőnek? S

Figyelt kérdés
sziasztok. most készülök felvételizni. dolgoztam már multi cégnél, ugyhogy inkább az érdekelne, hogy fizikailag egy nőnek nehéz e. köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 7. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sok nő dolgozik ott, ráadásul csupa 50 kilósok, így nem hiszem, hogy fizikailag nehéz lenne.


Én ma voltam felvételizni. Szerintem nem volt nehéz, csak gyorsnak kellett lenni. Ahogy elnéztem a jelölteket, nem hiszem, hogy sok diplomás arc volt köztük. Én nekem diplomám van, de letagadtam, mert szerintem akkor hazavágtak volna. Nekem tetszik a munka, látszik, hogy csak annyit ígérnek, amit be is tartanak, nem beszélnek mellé, mint a diplomás állások 99%-nál.

2011. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és barátkozz meg azzal a gondolattal, hogy éjszaka is pörögni kell, de 3 nap éjszakázás 12 napból szerintem még nem vészes.
2011. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ma voltam felvételizni :D amit elmondtak az tetszik. 12 ora nem gond, dolgoztam már gyárban... akkor hajrá nekünk, remélem sikerül.. :)
2011. jún. 16. 17:04
 4/5 lacko007 válasza:
ha qualityt választod,akkor az tökéletes nőknek is!
2011. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, de már nem aktuális.
2011. aug. 2. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!