Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen tanfolya...

Mit gondoltok, milyen tanfolyamot érdemes elvégezni egy 40-50 éves nőnek, aminek hasznát is veheti?

Figyelt kérdés

Anyumat szeretném beíratni valahova, mert ahol dolgozik totál bizonytalan, és elég szar hely. Szeretném ha lenne valami jobb a számára( vagy legalább ne kelljen azon idegeskedjen h mikor küldik el megint a leépítésekkel). Az ő szakmája már elavult, fonónőnek tanult régen.

Ami szóba került az az ilyen biztonsági őr-ös dolog, én a bolti eladóra is gondoltam. olyan kéne, ami nem is túl drága... ha van bármi ötlet, írjátok le bátran, ha tudtok hozzávetőleges árat, akkor azt is legyetek szívesek.

(Ja és sajnos nincs érettségije, nehéz gyerekkora volt és 16 évesen már el kellett mennie máshova tanulni, majd dolgozni.)


2010. máj. 21. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

érettségi nélkül a bizt őri tanfolyam esélyesebb. olyat keressetek ahova nem kell érettségi.


hogy mit érdemes, ez sajna nehéz kérdés, mert elvégezhetne egy programozói tanfolyamot is, esélye se lenne benne elhelyezkedni.


bizt őrivel talán még találna melót, bár nem lenne kánaán az se.

2010. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. máj. 21. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
már nem azért,de biztonságinak nem pasikat vesznek fel?
2010. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: műkörmös? Sokan kitanulják aztán meg maszekolhat. Vagy masszőr.
2010. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!