Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszafizetik a cipőm árát?...

Visszafizetik a cipőm árát? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Adidas cipőt, kicsi volt amikor megvettem, de a boltban azt mondták, hogy ki fog nyúlni. Már járkáltam benne, de az a baj hogy nem tágult semmit. Visszavihetem a cipőt, hogy mégsem kell? Visszaadják az árát, vagy le kell vásárolni? A vásárlástól számított hány napon belül kell visszavinnem?
2011. máj. 30. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Most vagy 3 vagy 8 napon belül lehet élni a kifogással, de kicserélni csak akkor fogják ha még nem hordtad. (ez akkora baromság hogyan tudja meg az ember, hogy jó-e ha nem hordja? -na mindegy) Sajnos ez a szabály, nekem egyszer volt a lábamon bent a lakásban és már nem voltak hajlandóak kicserélni. A használat sajnos azonnal meglátszik némelyiken.
2011. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az Office-ban vettem egy cipőt, 2 nap múlva vittem vissza, hogy kicsi, kicserélték (belül tiszta vér volt és látszott, hogy előző nap végig sántikáltam benne).
2011. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!