Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem valamit a vaterán....

Vettem valamit a vaterán. Nekem kell elintézni a szállitást?

Figyelt kérdés
azt irja intézzem,keressek futárszolgálatot ha nem tudom személyesen átvenni.Ez igy megy?És mégis honnan szerezzek?Sose volt még dolgom futárszolgálattal,hogy működnek?Azt se tudom hogy kezdjek neki.Mosonmagyaróváron van amit veszek,és Miskolcra kéne szállitani.A vatera futárszolgálatról csak rosszat hallottam eddig.Tudna valaki esetleg ajánlani olyat,ami megbizható,és "olcsó"?
2011. máj. 17. 22:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szétszedve tutira viszi a posta. Nekem hoztak már így biciklit is, az nagyobb. Kérd meg az eladót, hogy szerezzen nagy kartondobozt valami boltból, abba becsomagolhatja, ennyit megtehet.
2011. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Bírom a beszólogatós kommenteket.. Ne is törődj vel, ez oldal már csak ilyen. :)


Ha szét tudja szedni jó, de ha csak összecsukni, akkor sincs baj. 20 kg-ig fel lehet adni standard postai csomagként. Csomagolni nem kell dobozolni, az is jó, ha szédszedi az eladó a kartondobozokat, s azzal körbepapírozza, és mondjuk körbefóliázza, ragsztja. A futárcégek drágábbak, nekem a palatrans expressz hozott nem régen egy mosógépet 4000 forintért. Egy járóka nyílván könnyebb, nézz utána. Sok sikert!

2011. máj. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia, a 3. fotón látszik, hogy szét van szedve.

[link]


Simán felveszi a posta, én az eladó helyében simán körbetekerném hullámpapírral és széles ragasztószalaggal rögzíteném, hogy ne sérüljön. Sőt, van olyan postai szolgáltatás, hogy kiszállnak és felveszi a lakásában. www.posta.hu

2011. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Pont az az a járóka amúgy:) Azóta nem irt,megkértem hogy ajánljon már,vagy intézzen már ő egy futárt ha nem gond,amit természetesen én fizetek,de nem irt azóta.Azt irta hogy nem tudja postán ezt feladni..nem értem..mindent töröl amit kérdezek,amint válaszol.Ha nem ir,akkor másikat veszek.
2011. máj. 18. 20:20
 15/20 anonim ***** válasza:

Alapfelállásban az áru átvétele úgy történik, amit a vevő választ az eladó által adott opciókból.

Hogyha az eladó nem ad meg postázást/futárszolgálatot, akkor bizony személyesen kell átvenni VAGY a vevőnek elintézni a futárszolgálatot.


A postázás elképzelhető, hogy megoldható szétszerelt állapotban, de az eladó nem kötelezhető arra, hogy szétszerelje és postára vigye.


Amilyen módon ütöd le a vevő a teméket (pl személyes átvétel) vagy amiben megegyeztetek előzetesen (pl te intézed a futárszolgálatot vagy te fizeted a postát HA Ő SZÉTSZERELI ÉS ELPOSTÁZZA) aszerint lesz az adásvétel.

2011. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm.Azt irta utánajár hogy lehetne vagy mivel elküldeni.
2011. máj. 19. 10:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia, egész biztosan vannak miskolc környékéről Győrben pl. Audi dolgozó ismerőseid. Bízd meg őket.
2011. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nem tudom ezt mire irtad,de nagyon hasznos volt,köszönöm...az audi összes dolgozója az én ismerősöm valószinű..de hogy jön ide az audi azt sem tudom...
2011. máj. 23. 20:44
 19/20 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy velük ingyen eljuthat Miskolcra, ha mennek haza hétvégén. Csak 5LET volt.
2011. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
az lehet hogy ingyen eljutna,de nekem nincs audiban dolgozó ismerősöm...de már megoldódott,köszönöm.
2011. jún. 4. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!