Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem valamit a vaterán....

Vettem valamit a vaterán. Nekem kell elintézni a szállitást?

Figyelt kérdés
azt irja intézzem,keressek futárszolgálatot ha nem tudom személyesen átvenni.Ez igy megy?És mégis honnan szerezzek?Sose volt még dolgom futárszolgálattal,hogy működnek?Azt se tudom hogy kezdjek neki.Mosonmagyaróváron van amit veszek,és Miskolcra kéne szállitani.A vatera futárszolgálatról csak rosszat hallottam eddig.Tudna valaki esetleg ajánlani olyat,ami megbizható,és "olcsó"?
2011. máj. 17. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A szállítás a vevő dolga, ha előtte nem egyeztek másképp.

Mekkora csomag? Posta miért nem jó?

2011. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amúgy futárszolgálattal mi bajod? Azon kívül, hogy valószínűleg drágább, mint a posta.
2011. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
postán nem lehet,nagy,egy 120x120-as járóka.Nekem kell a futárt is fizetni?
2011. máj. 17. 23:11
 4/20 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom vele,csak sose szállittattam még semmit velük,ezért nem tudom hogy működnek.
2011. máj. 17. 23:12
 5/20 anonim ***** válasza:

e-mailen kell felvenni a kapcsolatot az eladóval ez a te feladatod....átutalni a kért összeget ez is a tiéd


a többi az ő dolga...futár,szállítás minden...


neked csak át kell venni....a futár kb 1000-2000 Ft lesz...1ébként a postánál is lehet ekkora csomagokat küldeni...


a súly a lényeg...posta.hu belföldi postacsomag....itt nézz körbe...ki tudod számolni h mennyi is lesz...

2011. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Mégis, szerinted ki fizesse? Ha elmész boltba, hazaviszi neked ingyen a boltosnéni a cuccot?


Keresel egy futárcéget, felhívod, lebeszéled velük.


Mondjuk erre vásárlás előtt is gondolhattál volna. Mire számítottál?

2011. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Google: futárszolgálat, ad egy csomó találatot. Nézd meg, melyik szállít ekkora csomagot (vsz mindegyik), és melyik a legolcsóbb. Szerintem a megbízhatósággal nincs gond, nekem legalábbis még sosem volt problémám, mindig időben és sértetlenül megérkezett a csomagom.

A honlapon nézd meg, hogy kell megrendelni és kész. Találd fel magad! Egyébként valóban, a szállítás mindig a vevő dolga.

2011. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Viszont a járókákat általában szét lehet szedni. Úgy már a posta is szállítja. Az 1050 Ft. Beszéld meg az eladóval.
2011. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat.....normálisan kérdeztem meg,mivel nem rég reg.-tam,és nem vettem még soha semmit ott,igy nem tudom mi hogy működik.postán azért nem tudja feladni,mert megsérülne,azt irta,jobban mondva a csomagolásnál,ha becsomagolja,meg nem is tudja mibe,hiába szét lehet szedni,akkor is nagy.
2011. máj. 17. 23:27
 10/20 A kérdező kommentje:
a másik meg az,hogy még nem vettem meg,most este "beszéltünk" ott,és mondtam hogy kell,de nem ütöttem még le,előbb szerettem volna ezzel tisztában lenni.
2011. máj. 17. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!