Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Belemenjek?

Figyelt kérdés

Ma volt nálunk egy házaló, vagy hasonló, és én ékszereket készítek, és azt mondta, hogy ő eladná többért, mint én interneten. Persze neki is lenne haszna. Csinálna katalógust, és azt is mutatná a vevőinek. Azzal jött, hogy ezzel rengeteget kereshetnék. 1 év alatt meglenne az egyetem ára stb...

Ha nem is vág át, akkor is az nem tetszik, hogy tömegcikként kellene gyártanom az ékszereket, amik már nem is lesznek egyediek. És elég "lekezelően" :-) beszélt róluk. Hogy bizsuk, ami igaz is, de kézműves ékszernek mégiscsak jobban hangzik. Meg hogy majd az 5 éves kislányoknak jó lesz, meg a diszkóba, és nem baj ha elveszik, meg ilyenek.

Szóval mit tegyek? A pénz jól jönne, de nem akarok tömegárut belőlük.


2011. máj. 17. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
és az adózás részébe is beavatott? ugye, hogy nem ;)
2011. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem kell tudniuk, hogy én csinálom. És ha valaki számlát ér annak majd ad, egyébként nem. Kérdeztem, hogy nem gond-e, hogy még nem vagyok 18 éves, azt mondta nem. Tehát nem lenne ez egészen legális.
2011. máj. 17. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:

18 év alatt korlátozottan cselekvőképes vagy, nem köthetsz szüleid nélkül szerződést + pont az ilyeneket kapja el az adóhatóság


ne dőlj be neki

2011. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne menj bele. Szerződés nélkül meglophat, magasabb áron adhatja, túl nagy hasznot húzhat, ami ellen semmit nem tudsz tenni mert kiskorú vagy.
2011. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szép dolgokat készíthetsz.Látta az emberke, hogy fiatal vagy, azért beszélt lenézően az ékszereidről, hogy ne is sejtsed, mennyit ér. Ne menj bele, készítsd őket tovább, ne megrendelésre.Csak hasznot akar húzni belőled!
2011. máj. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!