Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori hogy elveszik...

Mennyire gyakori hogy elveszik a termék amit feladnak levélként?

Figyelt kérdés
Egy cipőről van szó amit előre utalás után levélként fognak küldeni, de nagyon félek, hogy elveszik mert hallottam olyanról, nem kevés pénzről van szó, azért aggódok. Remélem nem keveredik el. Történt már ilyen valakivel hogy elkeveredett valamije? Miért keveredhet el? Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 1. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

ha ajánlott levélként küldi, akkor jár rá kártérítés


viszont +10 ft-ért Levélszekrénybe nem kézbesíthető jelzést kap és akkor muszáj aláíratnia a postásnak, kisebb az esély, hogy "elveszik"

2011. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én eddig 300-500 levelet küldtem, könyvekkel. Most először tönrtént olyan, hogy nem érkezett meg a címzetthez (egy másik városban egy ismeretlen címen átvették).


Ha ajánlott levélről/csomagról van szó jó eséllyel megérkezik.

2011. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!