Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges? SOS!

Hogyan lehetséges? SOS!

Figyelt kérdés

Elképzelésem sincs, hogy hogyan teszik a nagykutyák...

Szeretnék sok pénzt összeszedni, és bármit meg is tennék érte, a fél karomat levágnám. De ezzel semmire sem mennék.

Tisztességes munkával csak pont annyink van, hogy megélünk, de semmi szórakozás, vagy egy hétvégi mozi, cukrászda nem fér bele... Nézem a tv-t, van netem, és ennyi. Ennyi a szórakozásom. Mit tehetnék, hogy több legyen? Hol lehet információhoz jutni, hogy mit lehet csinálni? Komolyan, elképzelésem sincs. Lehet illegális ötelet is, de legalább legyen valami.

Mert, ha már meglenne a havi 300 E Ft bevételünk, már meglennék, de havi 150 E Ft kevés, nagyon kevés...

Szóval, van valami ötlet?


Próbáltam már használt bugyit is eladni a perverz férfiaknak, de nem jött össze.. :)


(Természetesen szexbe nem mennék bele!)


2011. ápr. 23. 18:20
1 2 3
 21/21 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
16:15-s, ha értékesítésben keresel én is szeretnék adni egy ajánlatot, ha megengeded, egy független alkusz cégnél.
2011. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!