Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges? SOS!

Hogyan lehetséges? SOS!

Figyelt kérdés

Elképzelésem sincs, hogy hogyan teszik a nagykutyák...

Szeretnék sok pénzt összeszedni, és bármit meg is tennék érte, a fél karomat levágnám. De ezzel semmire sem mennék.

Tisztességes munkával csak pont annyink van, hogy megélünk, de semmi szórakozás, vagy egy hétvégi mozi, cukrászda nem fér bele... Nézem a tv-t, van netem, és ennyi. Ennyi a szórakozásom. Mit tehetnék, hogy több legyen? Hol lehet információhoz jutni, hogy mit lehet csinálni? Komolyan, elképzelésem sincs. Lehet illegális ötelet is, de legalább legyen valami.

Mert, ha már meglenne a havi 300 E Ft bevételünk, már meglennék, de havi 150 E Ft kevés, nagyon kevés...

Szóval, van valami ötlet?


Próbáltam már használt bugyit is eladni a perverz férfiaknak, de nem jött össze.. :)


(Természetesen szexbe nem mennék bele!)


2011. ápr. 23. 18:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Most is itt olvasgatom a gyk-eket és ezt találom:


"Nekünk már az utóbbi 10 évben nem kell megnézni, hogy mire költünk.Pedig a semmiről indultunk, és 17 voltam, a férjem 20.Gyerek is lett rögtön.Ma pedig már 30 ember dolgozik nekünk, de soha nem felejtettük el, hogy milyen szutyok albérletből indultunk.Ma már van 280nm-es házunk, kocsijaink, oda megyek nyaralni, ahol a katalógusban a legszebben süt a nap.

Viszont rengeteget jótékonykodunk, vannak segítőim a ház körül is, de nem azért, mert én nem tudnám elvégezni azt a munkát, csak ezek az emberek nem hagyták, hogy önzetlenül segítsünk, így egy bizonyos bérért van, aki a kertemet csinálja, van házvezetőnőm, takarítőnőm.Támogatok egy állatmenhelyt, egy hajléktalanszállót, egy alapítványt a beteg gyerekekért, stb.

Én 34 éves vagyok, a férjem 38."


Na? Oké, de hogyan?

Erre sosem válaszolnak! Hogy hogyan sikerült?

2011. ápr. 23. 18:28
 2/21 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Értékesítés, vállalkozás. Pl. független alkuszként simán meg lehet keresni. Egyetlen egy dolgot kell eldönteni vállalkozás esetén, hogy a biztos 150e Ft vagy a bizonytalan 2-300e.
2011. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Soha nem leszel gazdag és elmondom egy mondatban miért: mástól várod a megoldást. Ha ezen túllépsz, akkor nagyban fogod növelni az esélyeidet. Másrészt meg úgy nem lehet vállalkozást csinálni, hogy azt nézed mikor leszel gazdag belőle. Először adni kell az embereknek...


Annyira idegesítő, hogy egyre több hogyan-gazdagodjunk-meg kérdés van itt...

2011. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Ez teljes mértékben így van, ezt csak 2 idézettel tudom kiegészíteni ami nekem nagyon tetszik:

“Az emberek nem lusták. Egyszerűen nincs olyan céljuk, ami motiválná őket.” (Anthony Robbins)

“Semmilyen szél sem kedvező annak, aki nem tudja, milyen kikötőbe tart.” (Seneca)

2011. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

A Seneca-s idézet valóban jó :) Van egy olyan is, hogy "Bármelyik utat választhatod, ha nem tudod merre tartasz"


Egyébként meg milyen már, hogy írja a kérdező: "fél karomat levágnám", "lehet illegális ötlet is", aztán a végén "természetesen szexbe nem mennék bele!" :D


Rengeteg gazdag embert ismerek és közülök aki maga érte el, annak egyse a pénz lebegett a szeme előtt amikor vállalkozásba kezdett...Nincs semmi ötleted, kevés a fizetésed és több időt akarsz szórakozással tölteni mint most. Ha csak nem nyersz lottót, soha nem fogsz így meggazdagodni.

2011. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Amit én látok és tapasztaltam is, hogy aki sok pénzt keres, annak még kevesebb idő jut szórakozásra. Ha gazdag akarsz lenni, azért meg kell dolgoznod.Lehet, hogy megteheted anyagilag, hogy luxus utakra menj, csak épp időd nem lesz rá. És igen tényleg idegesítő, hogy csak azt látod, hogy egyeseknek mennyi pénze van, de azt már nem tudod, hogy ők mit tettek ezért és mit áldoztak fel érte. Döntsd el mi a fontos neked és akkor majd jön egy ötlet, hogy ezt mivel érheted el.
2011. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jajj, ne sajnáltassátok már itt a gazdagokat! Undorító!

Ha annyira rossz gazdagnak lenni, akkor minek azok? Hát, hülyék vagytok?!

Mert szerintem rosszabb a hét hat napján állandó éjszakásba menni. Már évek óta... És nem veszik át sehova. Még reggelesbe sem, pedig még akkor is kevesebbet kapna, de legalább nem pusztulna bele ebbe a rohadt mókuskerékbe.


Sajnáltassátok a gazdagékat!

Rohadt szemétládák vagytok! K*rvára kösz a semmire sem való válaszokat!

2011. ápr. 24. 10:14
 8/21 A kérdező kommentje:

És, ha vállalkozásba kezdessz te barok, akkor nem a pénz miatt teszed? A megélhetésért? DE!!!

Te f*sz! Mert különben éhendöglesz!

Ne tegyétek a p*csátokat, hogy "ne a pénz lebegjen a szemem előtt"

Tudod, mikor a hónap végén éhezek, akkor k*rvára a pénz lebeg a szemem előtt!!!


LÁTOM, TI NEM TUDJÁTOK, MIYEN A NINCS!!!!!

2011. ápr. 24. 10:17
 9/21 anonim ***** válasza:

Na látod, ebből a hozzászólásból is kitűnik a személyiséged. Ha ezen túl tudsz lépni, akkor közelebb leszel a gazdagsághoz.


És akármennyire is nem hiszed, a vállalkozások 99%-ot nem úgy indítják, hogy na én most ebből meggazdagodom. Van egy adott dolog, ami a szenvedélye, szakterülete és keményen dolgozik céljai eléréséért.


De felesleges neked papolni, mert úgyis csak megint leugatod az ember fejét. Önfejű vagy, mert nem vagy képes értékelni mások véleményét.


Az, ha nem jut élelmiszerre 2 emberre nektek havi 150e Ft-ből az igenis a ti hibátok. Az élelmiszer olcsó Mo-n, be kell tudni osztani a pénzt, nézni az akciókat stb.

2011. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A kajánk 30 %-a sárgázott tescos árú.... a többi pedig akciós lidl-s, vagy cba-s.

150 E ft-ból pont megélünk.

És ez a baj. Szeretnénk nem sokszor, de néha szórakozni. Nem csak folyamatosan dolgozni.

Ez olyan nagy baj?

Ez?


Hiába keres más munkahelyet az ember. Ha 15 helyre nem lett beadva életrajz, akkor egyre se. És még ennyit sem mondtak, hogy : Bocs, de nem.

Lesem vagyunk sz*rva.

2011. ápr. 24. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!