Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges? SOS!

Hogyan lehetséges? SOS!

Figyelt kérdés

Elképzelésem sincs, hogy hogyan teszik a nagykutyák...

Szeretnék sok pénzt összeszedni, és bármit meg is tennék érte, a fél karomat levágnám. De ezzel semmire sem mennék.

Tisztességes munkával csak pont annyink van, hogy megélünk, de semmi szórakozás, vagy egy hétvégi mozi, cukrászda nem fér bele... Nézem a tv-t, van netem, és ennyi. Ennyi a szórakozásom. Mit tehetnék, hogy több legyen? Hol lehet információhoz jutni, hogy mit lehet csinálni? Komolyan, elképzelésem sincs. Lehet illegális ötelet is, de legalább legyen valami.

Mert, ha már meglenne a havi 300 E Ft bevételünk, már meglennék, de havi 150 E Ft kevés, nagyon kevés...

Szóval, van valami ötlet?


Próbáltam már használt bugyit is eladni a perverz férfiaknak, de nem jött össze.. :)


(Természetesen szexbe nem mennék bele!)


2011. ápr. 23. 18:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mennyit költöttök kajára 1 hónapban?
2011. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Tisztítószerekkel, és háztartási cuccokkal együtt kb 50 E Ft.

A többi 100 E ft pedig elmegy víz, gáz, villany számlára, netre, tv-re, és a kocsira. (egyszerű kocsink van, szóval minden szempontból - üzemenyag, súlyadó, stb- a legjobb választás)

2011. ápr. 24. 11:51
 13/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mi 150.000-ből 3an élünk, egy 1,5 éves baba, anya+apa. Fenntartunk egy háztartást, 2 öregecske autót. Hitelünk nincs. És néha eljárunk szórakozni. Sütit is szoktam hazahozni (igaz csak 4-5 darabot). Pelenkát veszünk és a gyerek miatt 100 %-os gyümölcslevet (ezt csak ő issza).

Szóval nyavajgás helyett húzd összébb a nadrágszíjat és tanuljatok meg spórolni.

2011. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Akkor sem foglak megsajnálni, ha megint neki állsz ócsárolni... Ilyen hozzáállással nem lehet boldogulni. Ne azt nézd, hogy másnak mi mindenre van, hanem azt, hogy neked honnan lehetne. Egyébként hidd el, hogy én sem élek luxusban, sőt. De folyamatosan keresem a lehetőségeket, és biztos vagyok abban, hogy el is érem, amit kitűztem magam elé.
2011. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, hogy másoknak milyük van, az érdekel, hogy nekem és a páromnak, hogyan lehetne jobb az életünk.

Hogyan, és mit tehetnék? Milyen ötletek vannak?

2011. ápr. 24. 15:41
 16/21 anonim válasza:
Én például kimentem külföldre. 5 év után jöttem haza és épp keresem a lehetőséget, hogy fenntartsam azt a szintet, amit kint elértem. Már van pár ötletem, de még utána kell járnom. Ha nekem bejött, akkor megírom, de ez pár hónap.
2011. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne, csak ebben a rohanó világban, valószínű elfogod felejteni majd. :)
2011. ápr. 24. 16:06
 18/21 A kérdező kommentje:
Mármint azt, hogy nekem írni szeretnél.
2011. ápr. 24. 16:06
 19/21 anonim válasza:
Nagyjából akár most is elmondhatom. Egyéni vállalkozóként szeretnék csatlakozni vagy egy ingatlanközvetítőhöz, vagy valamilyen értékesítéssel foglalkozó céghez. Van pár ajánlatom, csak előbb utána akarok járna a vállalkozóinak. Én úgy gondolom, hogy vagy beállok a mókuskereket hajtani, másnak dolgozni és van egy fix jövedelmem, ami nem túl sok, vagy bevállalom a kockázatot és a nagyon sok munkát, de akkor nagyobb arra az esélyem, hogy megteremtsem az anyagi hátteret a további terveimhez... :)
2011. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Öhhöm. Értem. Köszönöm, hogy elmondtad.
2011. ápr. 24. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!