Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyám ellopott tőlem 5000...

Anyám ellopott tőlem 5000 Forintot mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fiókomban volt egy pénztárcában 22ezer forint. Egyszercsak megszámoltam és már 17 lett belőle. Biztos vagyok benne hogy ő lopta el. Hogyan tudnám bizonyítani ?
2011. márc. 27. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
hozd szóba, hogy eltünt 5ezer forintod és hogy nagyon nagy szükséged van rá és nézd mit reagál ha bevallja verd meg
2011. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Azért azt ne csináld!! Ha bevalja akkor probáld lerendezni ember módjára. Biztos volt rá oka h miért vett ki 5 rugót Tőled. Ám az is lehet hogy piára kellett neki. Ez már gáz, megkell vele beszélni, de ugyis nehéz lesz.Először az ok és aztán az okozat,utána döntsd el hogyan tovább. A verés mindenképp felejtős.
2011. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyát soha nem verünk,legfeljebb nem állunk vele szóba többet. Kérdezz rá, lehet, hogy komoly oka volt.Bár akkor szólt volna...
2011. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyből az volt az első dolgom hogy kérdeztem nem-e nyúlt hozzá. Aztán biztos lettem benne hogy ő vette el de ő tagadja. Inni sose szokott bár volt hogy egy-két hétre előfordult már, ekkor apám leállította, viszont ő mostmár nem lakik velünk, de szerintem észrevettem volna ha ivott volna. Viszont van vele egy másik baj, az hogy szinte élni se tud az internet nélkül. Állandóan facebook és hasonlók, egy ideje már minden más alig érdekli.
2011. márc. 28. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Nyiss egy bankszámlát és arra told be a spórolt pénzed. (Amúgy át tudom érezni a dolgot, engem az öcsém szokott néha lenyúlni és hasonlóan kétes dolgokra költi)
2011. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!