Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az unokatestvére...

Mit tegyek ha az unokatestvérem mikor itt aludt ellopott 30ezer forintot a pénztárcámból?

Figyelt kérdés
Nem áll jól anyagilag,de nekem meg pont most kellett volna a pénz és amíg fürödtem eltünt belőlle az összes.Most mit teheteK?
2010. márc. 15. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány izmos férfiismerőssel keresd fel, hogy adja vissza sürgősen és soha többet ne engedd be a lakásodba.
2010. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Már megint,

Egyébként honnan volt neked ennyi pénzed?


Költői kérdés:miért van sok családban,az hogy úgy szeretnek pénzhez jutni,hogy egymásra kenik az ellopását.

Miért van az,hogy szanaszét hevernek,teli pénzzel a pénztárcák?

2010. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora szemétség! Undorító féreg az ilyen! Nem hogy kért volna. Én többé az életben nem állnék vele szóba az biztos. Én még frissiben megmondanám neki,adja vissza a pénzedet, légy erélyes, aztán agyő a ígosz. Ijesszél rá,felfogod jelenteni és kész, nincs pardon!
2010. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok,diákmunkázom napi 8 órában,mellette egyetemre járok
2010. márc. 15. 09:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy tudsz a dologról, de csak akkor, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy ő tette. Lehet elhullattad, vagy más lopta el. Ha beszélsz vele nem hiszem, hogy nem lesz benne annyi gerinc, hogy kifakadjon neked... Elvégre rokonod, és amint látom tartottátok is a kapcsolatot egymással.
2010. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Vágd pofán
2010. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó(volt)a kapcsolatunk eddig.Biztos ő lopta el,mert senkisem tudta hova teszem a pénztárcámat+előtte még megis számoltam mennyim vAn
2010. márc. 15. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:

09:25 Már ne haragudj, de az emberek jogosan úgy gondolják, hogy pont a családtagok elől nem kell dugdosni a pénztárcát meg az ehhez hasonló dolgokat. Tudod, a bizalom meg a családi összetartás..... Csak ez egyeseket nem hat meg.


Kérdező, tudom milyen rossz lehet most neked, nemcsak az az érzés, hogy eltűnt 30 ezer ft-od, hanem az is, hogy ráadásul az unokatesód lopta el. Én is jártam már itt. Amikor álam aludt unokatesóm egy hétig (messze lakott és meglátogatott nyáron) azt vettem észre, hogy eltűnt a kedvenc felsőm illetve még pár tárgyam. Lelkiismeret furdalásom volt, de amikor elment fürödni, belenéztem a táskájába, és ott volt mindenem benne. Én egyszerűen kivettem, és este azt a felsőt vettem fel, amit ő elrakott. Nem hoztam szóba a dolgot, de ez elég kellemetlen volt neki.


Én a helyedben nyíltan nekiszegezném a kérdést.

2010. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mérlegeld, hogy mi éri meg jobban: feljelenteni, vagy otthon elsimítani az egészet. Ő úgyis tagadni fogja, a rendőrség meg nem fog tenni semmit (bár 20 000 forint felett már szabálysértésnek számít). Én soha többé nem engedném, hogy nálam aludjon, úgy fognám fel az egészet, mint tanulópénzt, illetve okulnék belőle. Ezentúl pedig a saját rokonomben sem bíznék meg. Megmondanám neki, hogy tudom, hogy ő lopta el a pénzt, nem követelném, hogy vallja be, és biztosítanám róla, hogy ha nem adja vissza, illetve nem kér bocsánatot, akkor többé nem tekintem rokonomnak.
2010. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!