Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közbeszerzéskor miért kell az...

Közbeszerzéskor miért kell az ajánlati anyagért fizetni? Ha nem Te nyered, visszajár?

Figyelt kérdés
Többször szoktunk pályázni és a múltkor egy közveszerzési pályázatra jelentkezve azt a választ kaptam, hogy 50000,-Ft-ért lehet átvenni. Hát mondom azért ez durva. Hány százezret vagy milliót bukjon el egy kisebb vállalkozás egy évben. Persze nem tudom, hogy ilyenkor a pályázat lezárásakor ez visszajár-e.
2008. febr. 7. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár vissza. Ezt ki kell fizetned, úgy kapod meg a dokumentációt. Ha nem fizetsz, nem indulhatsz a tenderen. Az ajánlati doksi előállításába feccölt energiát kell kifizetni.
2008. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez érdekes. Jelenleg én is közbeszerzési eljáráson veszek részt és nekem egy fillért sem kell, kellett fizetnem semiért. Mindent küldtek ingyen, sőt még válaszborítékot is! Ez számomra újdonság, de köszi ezzel is okosabb lettem:)
2010. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!