Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valós otthoni munka! Tényleg...

Valós otthoni munka! Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Ahova nem kell előre semmit befizetni és nem verik át az embert! Nem tudnátok ilyet ajánlani nekem, mert mindenhol csak az van hogy fizess be ennyit meg annyit és majd egyszer csak küldik a munkát.
2011. márc. 18. 07:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ilyen összeszerelős, boritékolós mind átverés, meg az is amiért előbb fizetni kell és majd utána küld tájékoztatót, hogy mit kéne csinálnod. Ezeket mind felejtsd el.
2011. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És tényleg semmihez nem értesz? :( mert így nem fogsz találni semmit, csak ilyen mlm-est, amit ajánlottak. Csak hát ehhez megfelelő személyiség kell, na meg bizonytalan a kifizetés, sürgősen nem tudom, mennyire jó ötlet.
2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
mlm-eset semmi kép nem akarok. Hogy érted, hogy mihez értek? Van érettségim dolgoztam több helyen is de most nem tudok elmenni dolgozni csak az otthon végezhető jöhetne szóba nálam.
2011. márc. 18. 14:08
 14/14 anonim válasza:

Európában és így Magyarországon is törvénybe ütközik a munkát vállalni szándékozótól bármilyen ellenszolgáltatást kérni. A borítékolási és csomagolási munkák' eddig MIND átverésnek bizonyultak. A valódi távmunka jellemzően valamilyen szakértelemhez, szakterülethez kötődik - például grafikusok, programozók dolgoznak távmunkában, vagy egy normál' pozícióban lévő alkalmazottat kihelyeznek távmunkavégzésre (de ugyanazt csinálja, mint addig).

Lényeges kérdés, hogy mihez ért a jelentkező?

Egyszerűnek, hétköznapinak tűnő ismeret v képesség is hasznos lehet.


- idegen nyelv(ek) komoly szintű ismerete

- gépírás

- számítógép-használat

...

2011. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!