Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valós otthoni munka! Tényleg...

Valós otthoni munka! Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Ahova nem kell előre semmit befizetni és nem verik át az embert! Nem tudnátok ilyet ajánlani nekem, mert mindenhol csak az van hogy fizess be ennyit meg annyit és majd egyszer csak küldik a munkát.
2011. márc. 18. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van! Megtanulsz programozni, és tuti alkalmaznak távmunkában :)
2011. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem olyan kéne amihez most nem kell tanulni, sürgősen kéne valami, tudod?
2011. márc. 18. 08:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten keresztül csak akkor fogsz találni valós munkát, ha értesz is valamihez. Ugyanúgy, ahogy a való életben is (na jó, kivétel a fizikai munka, de az interneten keresztül elég nehezen kivitelezhető).

Az internetes munkák pontosan ugyanolyan munkák, amint az összes többi, ugyanolyan feltételekkel. És egyébként rendes álláshirdetések között szoktak is néha ilyenek lenni, csak persze figyelni kell, mert hamar elkapkodják.

2011. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vállalhatsz ilyen klikkelgetős baromságot, de kb 20ft-ot keresel vele naponta :D
2011. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tehát akkor neked olyan kéne, amihez 0 tudás kell, a gép elé néha beülsz és jól fizetnek? Felejtsd el!
2011. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem internetesre gondoltam.
2011. márc. 18. 13:08
 7/14 A kérdező kommentje:
valamilyen összeszerelős, borítékolás vagy ilyesmi.
2011. márc. 18. 13:09
 8/14 anonim ***** válasza:
De miért muszáj otthoninak lenni? Ezekből a munkákból egyre kevesebb van, mert egyre több van, ami gépesíthető, például a borítékolás tipikusan ilyan - minek fizessenek valakinek az elvégzéséért, amikor a gép megcsinálja minimális áramdíjért? Ami meg nem gépesíthető, azt is költséghatékonyabb szalag mellett csináltatni.
2011. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudnék mutatni ilyesmit, csak szerintem elhajtanál... nem kell eladni vitaminokat megy egyéb marhaságokat... de bináris mlm-en alapul. Csak sokan feladják még mielőtt elkezdenék, mert kialakítanak egy képet, hogy ez nekik nem megy, miközben meg sem próbálják.
2011. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert van egy két éves kislányom aki rengeteget beteg és az orvosunk nem engedi közösségbe. Azért kellene itthoni munka.
2011. márc. 18. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!